Naujasis direktorius pažadėjo susigrąžinti išėjusius pacientus

 

Vakar vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje prisistatė gydytojas iš Vilniaus Audrius Vasiliauskas, kuris laimėjo Anykščių ligoninės direktoriaus konkursą.
Klausimą pristačiusi Renata Mickevičienė teigė, kad lapkričio 27 dieną gauta STT pažymą, o klausimas paruoštas artimiausiam tarybos posėdžiui. “Neigiamos informacijos apie kandidatą nebuvo pateikta”, – sake R.Mickevičienė.
Meras Kęstutis Tubis pakvietė A. Vasiliauską į tribūną prisistatyti. „Teks priprasti prie tribūnos. Kaip suprantu, laukia didelis darbas. Gydymo įstaiga, kiek tyrinėjau, yra viena didžiausių rajone darbo vietų teikėja.Rajono žmonėms sveikatos paslaugų teikimas yra pirmoji būtinybė. Stengsiuos visas savo jėgas skirti šitam darbui, kad įstaiga būtų klestinti ir garsintų rajono vardą“, – sakė A. Vasiliauskas.
Socialdemokratas Donatas Krikštaponis prašė daktaro prisistatyti, nes „jūsų būsimi pacientai nori sužinoti plačiau apie jūsų praeitį“. A. Vasiliauskas sakė, kad jam 51-eri metai, medicinoje jis nuo tada, kai įstojo mokytis, šalia gydytojo darbo dirbo ir mokslinį, yra apsigynęs mokslų daktaro laipsnį gastroenterologijos srityje. “Klinikinė praktika – nuo 1991 metų, esu keleto knygų apie sveiką gyvenseną ir ilgaamžiškumą bendraautorius”, – prisistatė tarybos nariams A. Vasiliauskas, paminėdamas, kad šiuo metu baigia ir Mykolo Riomerio universitetą, jam liko parašyti tik diplominį darbą.
Paklaustas, kokią mato Anykščių ligoninės ateitį, A. Vasiliauskas kalbėjo, kad Anykščių ligoninė išlaikė visus profilius ir nepatenka į dabartinį restruktūrizacijos etapą, „Įstaiga klestės, manau, geras įstaigos vardas grąžins tuos pacientus, kurie yra kažkur iš rajono išėję sveikatos paslaugų ieškoti“, – apie viziją kalbėjo naujasis direktorius. O paklaustas apie garbų Anykščių ligoninės gydytojų amžių, A. Vasiliauskas teigė, kad „jauni specialistai pasirodo ten, kur sudaromos tinkamos sąlygos“.
Tarybos nariai vienbalsiai patvirtino naujojo direktoriaus kandidatūrą.
Linas BITVINSKAS

10 Komentarai

  1. Gera girdėti, kai naujas direktorius aukštai vertina buvusio direktoriaus D.Vaigino darbą.

  2. ar isteiks etatu

    akiu ausu daktaro otai matau vienu ogirdziu kitu kaskaip nesuveina

  3. kaip jis žada susigrąžinti pacientus? sulaužys jiems kaulus ar kaip? :DDD

  4. Nebus lengva. Anykštėnai mėgsta pletkus ,o ši med.istaiga labai susiskaldžiusi. Manau,kad medikams laikas pradėti dirbti,kad nereiktų vykti į Ukmergę ar Uteną.. Naujam vadovui ištvermės.

  5. Nu va ne vaiginas

  6. Linkiu naujajam vyr. gydytojui tolerancijos ir tvirtumo. Pradžioje darbuotojai bandys formuoti nuomonę. Svarbu atsilaikyti ir susidaryti tikrą vaizdą savo akimis. Pradžia graži, pasidžiaugta ankstesnio vyr gydytojo D.Vaigino darbais, atsiprašyta dėl nepatirtį kalbant iš tribūnos. Viskas bus gerai.

  7. O jeigu nesugražins buvusių pacientų tai matyt atsistatydins…

  8. Gal gana girtis,iš kur atras jaunimo,nebent visus Anyksciu pensininkai pavers į “jaunuolius”. Dabar geriau gydykit .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.