Naująsias Anykščių kapines niokojo vandalai ar vėjas?

Skaitytojas pranešė, kad kažkas siautėjo naujosiose Anykščių kapinėse.

Kovo 28 dieną, 19.30 valandą, buvome nuvykę į naująsias Anykščių kapines. Eidami pastebėjome, jog dešimtys kapų nusiaubti vandalų, išspardytos gėles, sudaužytos žvakidės, nulenktas kryžius… Atsidūsti… lyg mažai dar negandų, o dar kažkas kapines niokoja“, – rašė skaitytojas.

Paskambinus į UAB Anykščių komunalinis ūkis padalinį, kuris teikia laidojimo ir kapų priežiūros paslaugas, darbuotojai tvirtino, kad šiomis dienomis į juos dėl suniokotų kapų niekas nesikreipė. Darbuotojai kėlė versiją, kad galbūt žalos pridarė neseniai siautusi audra, kuri Anykščių mieste vartė medžius, o gyventojai dabar nuvykę į kapus, pamatė, ką vėtra išvartė.

NYKŠČIAI

5 Komentarai

  1. Laba diena ,kokios dar čia kalbos ,kad kapinėse buvo vandalai ,buvom ir tikrai daug išvardytų vazų , žvakių ir išputinetu gėlių puokščių ,bet tai tikrai audringo vėjo darbas.Nereikia visada valvot blogiausio.

  2. Matot , kaip is degtuko vezima malku priskaldo , vejo darbas ,

  3. Puramonis

    o gal ieškojo sergančių virusu

  4. Manau čia pasėkmės po vėtros, nes buvau nuvažiavus po buvusios vėtros, tai vaizdas kaip po karo… Gėlės išvartytos, žvakidės taip pat nuversti ir sudaužytos… Nemanau, kad darbavosi vandalai…

  5. Aisku kad vetros padariniai ,buvom ir Kavarsko kapinese tas pats visur,naujose kapinese net paminklas nuverstas o geliu,zvakiu tai daugybe isvartyta ir sudauzyta.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.