Naujas „Šilelio“ numeris jau prekyboje

Pavartę laikraščio puslapius sužinosite galutinius primojo turo į LR Seimą rezultatus, perskaitysite į antrąjį rinkimų turą patekusiųjų kandidatų nuomones apie rinkiminę  kovą. Laikraštyje rasite informaciją apie per savaitgalį įvykusiais tris avarijas, kurios ilgam sutrikdė eismą keliuose. Ūkininkai ir sunkiojo transporto savininkai ras informaciją, kad Anykščiuose jau galima keisti ir remontuoti šių transporto priemonių padangas, nesvarbu, kokio dydžio jos bebūtų.

Valentino Repšio parengtame straipsnyje „Grikiapeliuose auga liepa, menanti Basanavičių…“  perskaitysite apie tai, kaip šio kaimo bendruomenė puoselėja tradicijas, kaip saugo senojo kaimo dvasią.

3 komentarai

 1. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Tiesiai ir atvirai pasakysiu: ŠIANDIENĄ LABAI SVARBU NEBEATIDUOTI NEI VIENO BALSO DAUGIAU KONSERVATORIAMS. Lietuvos labui svarbu ! 🙂 Ir taip per daug jiems davėme. Kitaip ir vėl graušite nagus kaip kad graužėme prie Kubiliaus – Valinsko naktinių reformų.
  O Jovaišai pagarbiai štai ką pasakysiu: Sergiejau, gana! Aštuonius metus sėdi Seime. Tvarkingai, disciplinuotai balsuoji, o ką nuveikei Lietuvai? Ką Anykščiams? Laiku pasiimdavai sočią algą ir tiek? Sakau tau kaip „Batkai“: Išeik! Gana! Na kiek gi galima!?

 2. Tauta sako, kad...

  Yra du semo nariai, kurie užsisėdėjo jame po kelias kadencijas. Tai S.Jovaiša ir A.Baura. Jei A.Baura jau susiprato, kad jam gana, tai S.Jovaiša niekaip. Braunasi trečiai kadencijai! Kas per įžūlumas?

 3. Laikas žinoti tiesą !

  Pensijinis amžius Lietuvoje vyrui – 64 metai. S.Jovaišai – jau 65 metai. Pensininkas. Gaus senatvės pensiją gerą. Dar konservatorius meras S.Obelevičius neapsikiaulins ir įdarbins S.Jovaišą patarėju į atsilaisvinusią D.Vaigino vietą. Gera pensija + gera alga. Iš bado tikrai nemirs! Tai ko naglai lįsti į tą Seimą diedukui, kuris ten jau 8 metus atsėdėjo?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.