Naujas „Šilelio“ numeris jau prekyboje

Šią savaitę straipsnyje „Ligoninės peripetijas nagrinės aukštesniu lygiu“ skaitykite apie tai, kad Anykščių ligoninės vadovo nuėmimo ir paskyrimo peripetijos pasklis ir plačiau. Straipsnyje „Šeimos gydytojas per dieną „gyvai“ priima tik du pacientus“ skaitykite, kad per visą karantino laiką nebuvo teikiamos planinės paslaugos poliklinikose. Nuo praėjusios savaitės švelninant karantiną, gydymo įstaigos atnaujina darbą. Kaip dabar dirba Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras, redakcija klausė PSPC direktorės pavaduotojo asmens sveikatos priežiūrai Kęstučio Jacunsko. Dar laikraštyje skaitykite apie tai, kad rajono mokyklos mokslo metus baigs nuotoliniu būdu, kad UAB „Anykščių šiluma“ gyvena nelengvai, bet nepanikuoja.

 

2 komentarai

  1. Pastebėjimas

    Atrodo šis „Šilelio“ numeris bus kietas savo tematika ir turės išliekamąją vertę Anykščių istorijai. Kai kas neišlaiko išbandymų valdžia, o kai kas … virusu.

  2. Romantinė istorija

    Atsisėdo vieną vakarą Leonas Alesionka į krėslą prie stalo, kavos išsivirė, į krikštolo taurę gero konjako įsipylė, rūkytos elnienos pasipjaustė. Dar „Džiugo“ ir pelėsinio sūrio šalia įsidėjo, juodos Ukmergės duonos atsiriekė, šviežiai paraugtu agurkėliu atsigaivino, atsiduso ir apie savo širdžiai mielus Anykščius pagalvojo: Ir kokiam gi velniui aš jiems per vargą tą ligoninę stačiau?!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.