Naujas „Šilelio“ numeris jau prekyboje

Šiame numeryje perskaitę publikaciją „Iškastas varpas radėjui atnešė nemalonumų“, sužinosite, kad paminklo moterims, partizanų ryšininkėms ir pagalbininkėms, pastatymo iniciatorius Gerimantas Kaklauskas gali sulaukti baudos. Pavartę laikraščio puslapius sužinosite, kad staškūniškiečių Palubinskų šeima atšventė Deimantines vestuves ir kad Anapilin iškeliavo vyriausias Lietuvos partizanas Jonas Svilainis- Liūtas. Perskaitysite istoriją apie tai, kaip treneris Remigijus Bimba tapo genealogijos tyrinėtoju.

4 komentarai

  1. Va taip vat ,- kai kiekvienas kaip savo darže paradeda kasinėti ir net statybas vykdyti , o vietos valdžios, įstatymų ir tvarkos saugotojai iki tokio viešo veiksmo pradžios neįspėja vėkėjų, tai reikia ben jau po to už “nuopelnus“ valstybės biudžetą papildyti baudomis …
    Gaila, kad nebaudžia padžių valdžios institucijų tarnautojų už nepriežiūra ir neveikimą 🙂

    • ar nebus ir klebonas už sutanos patrauktas atsakomybėn dėl nelegaliai atliktų kasinėjimų ir duoto sutikimo be suderinimo su paveldosaugininkais ? Mokytas žmogus turėjo susiprast!

  2. LEONAS ALESIONKA

    Niekaip nesiprantu, kodėl paminklą tokia istoriškai aktualia tematika reikia statyti už šventoriaus tvoros? Negi Anykščių mieste neatsirado aikštės ar vietos, kurioje paminklas ir apie jį sutvarkyta aplinka, įgytų visai kitokį skambesį ir vertę?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.