Nauja erdvė – kūrybiško istorijos pažinimo gerbėjams

Gegužės 30 dieną lankytojams duris atvers nauja edukacinė erdvė. Istorinis Okuličiūtės dvarelis, stovintis ant Šventosios kranto jau tarnavo kaip Kalėdų senelio rezidencija. Šį kartą jis bus atveriamas kaip kūrybiško istorijos pažinimo erdvė.

Istorijų dvarelio „šeimininkė“, kultūrinių veiklų organizatorė Vaida Jucienė „Nykščiams“ sakė, kad jau penktadienį nuo 13 valandos bus galima užsukti į šį pastatą. „Penktadienį rengiame atvirų durų dieną, o šeštadienį nuo 11 valandos žmonės ekspoziciją galės apžiūrėti įsigiję lankytojo bilietą“, – kalbėjo V.Jucienė.

Išplatintame informaciniame pranešime teigiama, kad restauruotas ir moderniai įrengtas dvarelis ruošiasi sutikti ne tik dvasių ir vaiduoklių gaudytojus, bet ir visus, kuriems įdomi kūrybiška istorija.

„Pasakojimai čia virsta apčiuopiamais kūriniais, kuriuos galima liesti. Netikėtai čia siekiama pristatyti žinomus istorijos faktus, atrasti reikšmingas smulkmenas, detales ir iš jų sudėlioti savą ano laikmečio versiją. Atradimai, nuotykiai, didžioji legendų knyga, praeities personažai, į kuriuos galima persikūnyti – visa tai ir dar daugiau  laukia lankytojų. Istorijų dvarelis  mažiesiems lankytojams ir jų šeimoms yra parengęs įdomiausių edukacijų, žaidimų. Pažadame – šioje erdvėje rasite paslapčių (juk dvaruose jų visada būna!), nuotykių, atradimų ir pasakojimų apie tikras šiose apylinkėse nutikusias istorijas!“, – rašoma pranešime, kviečiančiame aplankyti Istorijų dvarelį.

Linas BITVINSKAS

4 komentarai

  1. Kiek kainuos bilietas?

    • teiraukitės bibliotekoje arba turizmo informacijos centre-jie už tai gauna pinigus iš savivaldybės, kad sukauptų ir pateiktų informaciją visiems interesantams. Jiems dėl darbo ataskaitų labai reikia besikreipiančių dėl informacijos 🙂

  2. Valdas Mikenas

    Super. Butinai apsilankysime.

  3. Dar viena gera žinia. Ačiū

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.