Nauja aikštelė trumpai buvo nauja

Anykščių miesto parke įsisuko vandalai. Prieš kiek laiko buvo supjaustytas Anykščių naujų vėjų bendruomenės tipis, dabar – suniokota neseniai atidaryta vaikų žaidimų aikštelė.

Vos rudenio pradžioje  pradėjusi funkcionuoti vaikų žaidimų aikštelė jau užkliuvo. Galimai šiąnakt kažkas išardė dangą (Anykščių r. savivaldybės nuotrauka). Vandalams to neužteko, tad šalia esančioje krepšinio ir riedutininkų aikštelėje sulaužyta tvora.  Anykščių policijos pareigūnai pradėjo tyrimą.

NYKŠČIAI

11 Komentarai

 1. ar sunku kamera pastatyti ;p

 2. Vienus urodus kurie daužydavo stiklini pastata šalia upės, pagaus ir šituos urodus, tik laiko klausimas kada?

 3. nereikia kažkur ieškoti vandalų,darko tie patys vaikai. Buvau su anūkais neseniai toje aikštelėje tai pasibaisėjau galima gauti ir į galvą. Žinoma ne visi,bet tuo metu buvo trys ” jaunuoliai” gal po 10-11 metų tai reiškėsi agresyviai. Buvo pasakyta kam Jūs ardote danga tai jie,kad padėtų į vietą išmėtė. Kitą moteris pasakė,kad yra film.kameros,o jie nėra,nėra. Labai nesaugu mažiems ir vienų neleiskite. Kiek vaikai pasakojo tai ,kai šitie ” jaunuoliai” ateina tai reikia saugotis ir jų neliesti, o jie mokosi Baranausko m-loje. Gal but laikas nuo laiko pravažiuoti policijai. kažkiek bijos. Vis keikiame valdžia,kad nėra vaikams,o kai padarytą, griauname. Manau tėvams išleidžiant šustresnius reiktų perspėti,kad elgtusi padoriai.

 4. ce kad seniausiai islaupyta, jau savaite o tvora islauzta nuo vasaros

 5. Europos normos, žmogaus teisės, vaikų teisės, visiems viskas galima…. Matysi kaip tavo vaikas daro negerai ir neklauso žodžių, duosi per užpakalį, ir vaikas atimtas…. Puikūs įstatymai….

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Pabandyk Micius savo vaikams viska leisti net be grieztesnio zodzio. Ir auklejamoji priemone ju paciu gumbai. Niekada nesaugoti kai jie krenta ir patis gumbu prisirenka.

   Destrukcija kai naudojamas tik viena puse. Viskas leidziama ir aplink vaikas saugomas pagalvemis ir investicijomis…

   Na ir didziausia destrukcija, kai ir pagalves ir dirzas savo patogumui.. Kada tu matei kad Kate mustu savo vaika. O pavyzdis vaikams gali buti ne zodis ir lekcija, o tik tu pats… Bet viska leisti reikia nuo pat gimimo.
   Daznai turciai tai iskraipe. Tiksliau savo grobuoniska gyvenima niokiojant tauta pateisino per vaikus. Ale jie investuoja i savo vaiku ateiti..

   Cia turi buti ir JOKIU TABU ir JOKIU INVESTICIJU , ORO PAGALVIU IR KOREPETITORIU…
   Kaip pasiklosi, tai ismiegosi… Gali tik buti kitas minusas, tokiu budu jie net paauglysteje savo branda gali lenkti tave pati. Kas kartais ir kerta nelabai maloniai per ego.

   • Tai leisti vaikams bėgti į gatvę, kur mašinos lekia ? Tegul pasimoko?

    • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
     Is principo ir stalu neraisioti ir pagalvemis nedelioti. Kai jau pagalves buvo deliotos, grieztas dirzas ar zodis kas galima ko negalima jau sudetingiau. Negalima is karto i dziungles mesti.
     Tada reikia kaip jus sakote proto ir tolerancijos. Nors sali otkatu sistema, daznai klystama kad vaiku ateitis nuperkama.

     Geriausiai ziureti i issivysciusiu valstybiu turcius, cia tik muilo operose rodo kaip jie savo vaiku gyvenima reguliuoja. IR AS SAKAU BANDYTI O NE TAISYKLE.

     Ko gero turite kaimynu kuriu vaikai auga kaip papuole, ir daznai destrukcija tokiai laisvei buna aplinka. Patis tevai nesudaro pavyzdzio. Bet neziurint visk jie nei po automobiliais pakliuna, nei kas fiziskai atsitinka.

     O kas liecia sauguma keli, geriausias mokytojas mama kuri pati laikosi viskame eismo taisykliu, ne aiskina niu niu niu su cigarete rankose, o pati elgiasi taip, kaip noretu kad jos vaikas elgtusi. Ir jis automatum vaikscios gatvemis taip kaip ir mama.

  • Blogi įstatymai, kad vaikams suteikta vien tik jų teisės be jokių pareigų jausmo

 6. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Cia del pagalviu turejau galvoje kai mokosi vaikscioti. Apskritai nieko naujo nepasakysiu asmenybe kaip operacine sistema, pagrindas susiformuoja iki 6-7 metu… Ir ji ne dirzu ir zodziu auklejama, o srebia aplinka be jokiu gerio ir blogio stabdziu, tokia kokia mato girdi uzuodzia. Ko gero mate daznai kaip tokio amziaus vaikai imituoja suaugusius. Visiems hi hi , ha ha. Patis isvaizduokit kokio pajegumo tuo metu smegenis jei sugeba be akcento isisavinti pacia sudetingiausia pasaulio kalba, ar net rasmenis.

  Aristokratai daznai sio amziaus pradzioje 2-3 metu vaikuciams pradedavo vystyt ju tariama talenta. Kad iki 6-7 metu pakankamai suspeti… Tarkim grojimu fortepijonu visiems sio amziaus vaikams galima isugdyti, bet jei talentas slubuos, jie bus nelaimingi sociume, nes muzikavimas bus uzgozes per dideli asmenybes dali.
  O rezultatus teisingi ar ne galima matyti tik suaugus…

  Pats paprasciausias budas mano galva jei pagaliau nera kitos iseities. 2- 6 metu vaikams suteikti esamos kulturos kulminacinius pasiekimus mene. Kas butu viduramziu meno muziejai ir galerijos, ypac kamerine ir klasikine muzika. Paprastai jie tai priima be jokiu tabu, galima vedziotis net i suaugusiu koncertus, ne visur ileidzia.

  Apskritai pedagogikos reikia mokytis is gamtos, gyvunu. Is kaciu. Ir yra laikas kai vaikai turi palikti tevu lizda ir geriausia kai aukstuosius mokslus baigia savarankiskai.

  Bet cia galeciau uzrasyti didziosiomis raidemis. Visa beda suaugusiuose ne vaikuose. Jie vaikus laiko nuosava nuosavybe, jiems klaidingai atrodo kad jie geriau gyvenima pazista ir istatys savo atzalas i tas jau tikras vezias, nes isitikine kad tvirtai zino kas tai gyvenimas. O tos vezios daznai su virtualiais akiniais, paciam save pateisinti.

  Tiesiog tos panasios i Montesori sistemos nebuvo is pirsto lauztos. Jos gavo bloga reputacija del visiskos laisves ir pagalviu. Kaip nebus baisu aaaaaaaaaaaaaaaa juk parkris, susitrenks, atsitiks………….

  As atskiriu laisvamaniu vaikus. Maciau Simoniu girioje seimu. Galite ju paklausti kas ir kaip su laisvemis.

 7. Skambinau i Komunalini ūki kad sutvarkytų,nes jie prižiūri aikštelę,Padėkojo ir tuo baigesi.
  Išniokojo geri vaikučiai ,kurie nepasiekia nuo zemes supynes dirzu, kad uzsiliptų auksciau..
  Nuimkit ta irengini ir nebeardys.
  Moralu ,,geru tevu,, vaikuciu neisauklesi.Policija nepades.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.