NATO kariai padėjo gėlių (fotogalerija)

Šiandien, lapkričio 7 dieną, Anykščiuose vyksta Krašto apsaugos ministerijos ir Vilniuje veikiančio NATO pajėgų integravimo vieneto renginys „NATO diena regione – ateik, pamatyk, sužinok!“.

NATO diena Anykščiuose prasidėjo nuo paminklų, atmintinų vietų laisvės kovotojams lankymo. Svečiai padėjo gėlių prie paminklo „Prisikėlimas“ Anykščių centre. Svečius lydi Anykščių vadovai.

Vėliau vyks susitikimas Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje su moksleiviais, o suaugusiems Anykščių gyventojams ginkluotės technikos paroda – nuo 12 valandos prie Anykščių kultūros centro.
„NATO dienose“ skirtingų regionų gyventojai gali ne tik susitikti su kariais, išgirsti paskaitas apie stipriausią pasaulyje karinį aljansą bei dalyvauti diskusijose, bet ir susipažinti bei apžiūrėti Lietuvos kariuomenės ir NATO priešakinių pajėgų bataliono karių naudojamą ginkluotę, ekipuotę ir karinę techniką. Projektas „NATO diena regione“ skirtas pristatyti NATO organizaciją, jos veiklą įvairiuose Lietuvos regionuose.
NYKŠČIAI

14 komentarų

 1. ale tai rajono valdzia-be ivaizdzio

 2. negi jaunos mero patarėjos nemato kaip tėtukas meras išsiblaškys, pamiršta net garbės etiketo taisykles.
  Turėtų jaunosios ponios būti vikresnės, kad pašnibždėtų merui kaip pasitvarkyti, kad jo kūno vidurio padėtis nedominuotų bent jau kariškiams atiduodant pagarbą!

 3. Tiksliai pataikei!

  Mero kojelės kažkodėl linksta… (3 foto). Nebeilgai trauks…

 4. Na ir naujiena, po 3 metų švenčiama spalio revoliucijos diena

 5. Po 30metų vėl švenčiama spalio revoliucijos diena, perkrikštyta į NATO

 6. Svesim vel kaip rusu laikai

 7. Svesim vel kaip rusu laikais…

 8. rankos nepakėlis pre smilkinia?

 9. sigutis ,kaip po karo

 10. Meras švarko sagos net nesugeba užsisekt nemastanti butybe śvarko saga tokiame oficialiame renginyje privalo but užsegta embrionai valdo rajona

 11. felicija ,negi patarejoms jo kelnes ant pilvo uztempti,pasibaisetina ,manisvaizda niekuo nesiskiria nuo ralioko

 12. Patarėjos neatliko savo darbo:) Va nepatarė, bent jau paltu būtų užsidėjes.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.