Nakonių kaime reikia veidrodžių

Troškūnų seniūnijos Nakonių kaimo gyventojas Jonas Urbonas susirūpinęs dėl eismo saugumo jų kaime.

Nesulaukdamas, kol valdžia ką nors padarys, vyras teigė ėmesis privačios iniciatyvos apsisaugoti. “Turėjau pasikabinti prie kiemo du veidrodžius, kurie rodo, kas vyksta gatvėje. Tik taip saugiai galiu išvažiuoti iš kiemo”, – teigė J. Urbonas.
Pasak J. Urbono, didelė bėda yra tai, kad nėra lentelės, žyminčios kaimą ir tuo pačiu ribojančios greitį. “Jei tokia lentelė būtų pakabinta, vairuotojai žinotų, kad greitis kaime ribojamas iki 70 kilometrų per valandą, o dabar lekia kaip akis išdegę”, – sakė J. Urbonas. Jis teigė nemanantis, kad iki rinkimų valdžia spės ką nors padaryti, bet tikisi, kad šios problemos neapeis naujoji Anykščių rajono taryba.

Linas BITVINSKAS 

8 Komentarai

 1. premjero patarėja

  senolis nelabai adekvatus, ko gero. Tam kaime žvyrkeliu ir taip pagal KET greičio ribojimas 70 km/h. Be to, nėra tokio ženklo kuris leistų šį greitį. Yra arba 50 km/h, arba 80 km/h.

 2. tai,reikia baltą ženklą pakabinti žyminti gyvenvietę ir greitis bus50

 3. Patarėja tu patarėja...

  Per Nakonis jau seniai išasfaltuotas kelias

 4. ir sviesoforo reikia, gal net ir ziedo, nes tam kaime intensyvus eismas. buna kartais, kad i diena net penkios masinos pravaziuoja.

 5. Nu jau , kokia nesamone veidrodzius kabint .

 6. Žmogus teisus , ten milžinišku greičiu laksto Troškūnų ereliai , pas Vašuokėnų mergas . Policija toli, užkampis , viskas galima.

 7. A sokiai da buna Nakonysa und posukia?

 8. A vinys ar nemacytu ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.