Nacionalinė bibliotekų savaitė N. Elmininkuose

Daug gražių veiklų ir gerų darbų pavyko atlikti nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu. Suaugusieji mokėsi pagal programą „ Ateik, sužinok ir išmok: skaitmeninės technologijos tau“, vyko individualios konsultacijos, dalyvavo popietėje „Tarp tapybos ir poezijos“.
Kavarskietės Janinos Aleknavičienės literatūrinę kūrybą ir tapybos darbus pristatė Ona Buinevičienė. „Visa Janinos kūryba – ir žodinė, ir tapytinė – kaip to paukštelio giesmė, plaukianti iš jos širdies į skaitytojų ir žiūrovų širdis, nes ir popieriaus lape, ir drobėje ji išreiškia tai, kas mums visiems brangu, miela, sava ir suprantama – tėviškės grožis, meilė ir gyvenimo prasmė“ – teigė renginio vedančioji, o Janina pasakojo kaip gimsta kūriniai, kas juose vaizduojama.
Vaikams šią savaitę irgi netrūko veiklų: ne tik šauniai padirbėjome akcijos „Darom 2019“ metu, bet ir šventėme „Vaikų velykėles“: vaikai vaškinėmis kreidelėmis mokėsi marginti kiaušinukus, vyko linksmos nuotaikingos margučių ridenimo varžybos.
Projektas „Prisijungusi Lietuva“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
Renginio rėmėjas – N. Elmininkų kaimo bendruomenė.

Bibliotekininkė Diana Šermukšnienė

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.