Na, štai…

Pagaliau paskelbtas pirkimas pakabinamo pėsčiųjų tilto per Šventosios upę Dvaronių kaime, Anykščių seniūnijoje. Objektas už daugiau nei 270 tūkst. Eur turėtų sujungti krantus ne vėliau kaip iki 2018 m. lapkričio 30 d. Ir tai yra didžiausias šių, besibaigiančių metų, vietinio Regioninio parko pirkinys. Ką pirko dar?
Tilto statybos darbų konkursas paskelbtas vakar, o už jį liūto dalį turėtų atseikėti ES fondai. Beje, dar prieš pusantro mėnesio parko direktorius Kęstutis Šerepka žiniasklaidai pasakojo, jog naujasis objektas kainuos apie 150 tūkst. Eur.
Šiais metais direkcija dar įsigijo reklamos paslaugų už 100 Eur, Medžių lajų tako draudimą už 2500 Eur, muzikinių paslaugų už 400 Eur, atsarginių dalių ir remonto paslaugų traktoriukui už 7500 Eur, konstrukcinių įrenginių avių auginimui ir priežiūrai už 34 500 Eur, suvenyrų su Anykščių vaizdais už 2700 Eur, kilnojamų elektrinių aptvarų už beveik 12 000 Eur, diskinę žoliapjovę už 10 000 Eur, mėsinių ožkų ir ožiukų bandą už 10 000 Eur, darbuotojų apmokymus už 1200 Eur, mažojo dviračio žiedo projektavimą už 5000 Eur, meno kūrinių už 3000 Eur ir t.t.
Kurui organizacija išles 32 000 Eur.
Iš viso per 2017 m. Anykščių regioninio parko pirkimai – apie 400 tūkst. Eur. Tokius duomenis galima rasti Centriniame viešųjų pirkimų portale.

11 Komentarai

 1. Kurui organizacija išles 32 000 Eur. Gal galima ir man suzinoti kur tokia lesykla yra?

  • Referentė Milena

   Po valstiečių reformos, kai sujungs visus regioninius parkus į 4, kurui reiks daug daugiau. Dabar reikia važinėti tik iki Taujėnų, Lėno. Tada reiks iki Kuršėnų. Bet Karbauskis ir jo “neartimas žmogus” Greta įrodė, kad kurui taupyti nereikia.

 2. kur yra dvarioniu kaimas

 3. Kur tos avys, ožkos, ožiukai?

 4. cia is pavogtu

  kariu ir pareigunu pensiju

 5. Va taip,kad visos įstaigos taip atsiskaitinetų tai nebankrutuotų.

 6. Tikrai, kur tas Dvaronių kaimas?

 7. Kaimas tarp laju tako ir labirintų parko, taipogi laju takas priskiriamas Dvaroniu kaimui

 8. Mano vardas yra Gina Acampora, šiandien aš kalbėjau kaip laimingiausias žmogus visame laukiniame pasaulyje, ir aš pasakiau savimi, kad bet kuris skolintojas, išgelbstantis mano šeimą nuo prastos situacijos, pavadinsiu visą laukinį pasaulį, ir aš taip malonu pasakyti, kad mano šeima sugrįžta gerai, nes man reikia 100 000 eurų, kad galėčiau pradėti visą gyvenimą dėl savo profesijos, nes aš esu viena mama, su 4 vaikais, o visas pasaulis atrodė, kad jis kabo manęs, kol susitiko su Dievu, išsiuntė paskolą, kuri pakeitė mano gyvenimą ir mano šeimos gyvenimą, Dievas bijodamas įmonės, Nora Mildred, ji buvo gelbėtojas Dievas, išsiųstas išgelbėti savo šeimą su 100 000 eurų paskola, kreipkitės į noramildred.loan@hotmail.com

 9. gales sikti ir kitame krante

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.