Mūsiškė G. Kildišienė – iš tiesų Teta Greta

Tokį anykštėnų Seimo narės pseudonimą „atkasė“ ne kas kitas, o žinomas žurnalistas Andrius Tapinas„Delfi“ publikacijoje jis bando suprasti, kaip dar prieš porą metų dirbti personalo administratore vienoje įmonėje nesugebėjusi „valstietė“ tapo Seimo nare, frakcijos pirmininko R. Karbauskio pavaduotoja ir jau atstovaus Lietuvą bendraudama su Amerikos kongresmenais ir britų parlamento lordais.

Straipsnio santrauka

Simptomiška, kad apie trukdančią dirbti žiniasklaidą ir opoziciją kalba ne Seimo pirmininkas profesorius Viktoras Pranckietis, ne mokslų daktaras Aurelijus Veryga, ne akademikas Eugenijus Jovaiša, ne mokslų daktaras Arvydas Nekrošius, ne mokslų daktaras, docentas Mindaugas Puidokas, o vidurinį išsilavinimą turinti ir kolegijos niekaip nesugebanti baigti Greta Kildišienė. 2015 metais kandidatuodama į savivaldą ji savo biografijoje rašė –„numatomas aukštasis Vilniaus kolegijoje“. Panašu, kad jis vis dar numatomas. Tetos Gretos (jeigu jau žiojatės rėkti apie patyčias – tai yra jos feisbuko profilio adreso pavadinimas) skrydis į politikos olimpą išvis yra svaiginantis fenomenas.
Dar 2014 metų liepą ponia Kildišienė dirbo AB „Panevėžio specialusis autotransportas“ personalo administratore ir labai sunkiai tvarkėsi su savo pareigomis. Neapsikentusi vadovybė atliko tarnybinį patikrinimą. Jo metu buvo nustatytos šios Gretos Kildišienės klaidos ir pažeidimai – neužregistruotos asmens kortelės, neatlikti įrašai apie sutarčių pakeitimus ir jos neteisingai registruojamos, nesurašyti aktai, nevykdoma apskaita, nevestos korespondencijos ataskaitos, nesuregistruoti personalo dokumentai, o tie, kurie suregistruoti, susegti ne į tas bylas, neteisingai apskaičiuotos kompensacijos už atostogas ir dar daugiau.
Padaryta išvada, kad Greta Kildišienė netinkamai vykdė pareigas, pakenkė bendrovės interesams ir panašiai. Dar vienas įdomus dalykas – viešoje savo biografijoje Greta Kildišienė slepia, kad dirbo bendrovėje „Panevėžio specialusis autotransportas“. Kaip neužsimena ir apie narystę Darbo partijoje. Nurodoma darbo vieta – europarlamentaro Bronio Ropės biuras Panevėžyje, bet paties Ropės oficialiame puslapyje tarp kontaktų ir biurų Panevėžio apskritai nėra. Tačiau lemtingas susitikimas su Ramūnu Karbauskiu ir veiksmas vystosi it romantinėje „Naisių vasaroje“. Dabar ponia priiminėja įstatymus, Seime yra dešinioji Karbauskio ranka, Seimo delegacijos Tarpparlamentinėje Sąjungoje pirmininko Gedimino Kirkilo pavaduotoja, Tarpparlamentinių ryšių su JAV ir su Jungtine Karalyste grupių narė.

Trys žodžiai: Ne.Rea.Lu. Niekaip nebaigiantis kolegijos ir nesugebantis teisingai susegti dokumentų į bylas žmogus dabar atstovaus Lietuvai bendraudamas su Amerikos kongresmenais ir britų parlamento lordais. Faktiškai antroji šalies ponia, ne kitaip. O kai nebeturi žodžių, belieka cituoti: „Kokia femina“ – pavydžiai kuždėjo Panikovskis – „ak, jeigu svarsčiai būtų buvę auksiniai! Vesčiau ją, garbės žodis, vesčiau“. Leiskite dirbti – kone unisonu skundžiasi naujasis Seimas. Tai dirbkit. Per pirmą mėnesį jau du kartus balsavote nesuprasdami, už ką balsuojate. Dirbkit.

Haiku

Ramūno smilius
Įtempė akis valsčius
Kur link parodys?

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.