Motorolerio vairuotojui nustatytas 3,68 promilių girtumas

Policija praneša, kad birželio 23-ąją, apie 19.30 valandą,  Anykščių sen., Bičionių kaime buvo sustabdytas motoroleris YAMAHA.  

Vairuotojui, gimusiam 1992 metais,  nustatytas sunkus girtumas (3,68 prom.)

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11 komentarų

 1. Kavarcka katinas

  aš pagalvojau, kad tyrėjai turėtų apklausti seniūnijos vadovą ir padėjėjus seniūnaičius iškosti kas pardavinėja alkoholį be licencijos ir kas kur susirinkį geria, a paskui be proto lenda su techniku ant kelio arba muštis pradeda. Vat visus tyrimu nustatytus CK , BK ir ATĮ straipsnių pažeidėjus atiduot rajono prokurorui , katras paskirtų ne tik piniginiu baudu, bet ir socialinių viešųjų darbų privalomas valandas padirbėti ar tai ligoninėje slaugytojų padėjėjais ar kitur , kur raikia blaivo proto.

 2. Įsivaizduoju kaip kreivaliojo, kokias kilpas išdarinėjo šitas kominiai girtas, 30 metų sulaukęs glušelis. Įdėkit jo nuotrauką. Reto žavesio turėtų būti marmūzė!

  • Psichologinė pagalba

   negalima įžeidinėti asmens dėl jo padaryto nusižengimo ir skleisti patyčias. Tai neetiška. Asmuo padaręs nusižengimą už tai atsakys pagal įstatymo raidę. Galimai jam reikalinga psichologinė pagalba ir socialinis palaikymas dėl padarytos klaidos supratimo ir elgesio pasikeitimo.
   P.s. žemindama kitą asmenį aukščiau nepasijusite. Bendruomenė turi ugdyti sąmoningumą ir tarpusavio atsakomybę bei nesudaryti sąlygų pažeisti kitų teises ir nekelti savo veiksmais kitiems grėsmės nei sau taip pat.
   Stop bet kokioms patyčioms!

   • Kunigunda - Pagalbai

    Va tu tuo ir užsiiminėk. Man girtas už vairo yra potencialus žmogžudys! O tokius aš naikinčiau vietoje!

   • Man aplamai psichologas nesiskaito gyditoju, šarlatanai kurie ale bando gydit🤣🤣🤣

    • Tikriausiai pavadinimas susidėjo iš dviejų žodžių: Psichas ir Logas = Logiškas pshichas. 🙂

    • tam , kurio priklausomybę jau reikia gydyti tikrai vien psichologo konsultacijų nepakas. Reikia psichiatro paslaugų ir paskirto gydymo medikamentais. Ir tai nieko nuostabaus, nes alkoholis ar kiti psichotropai pažeidžia psichiką.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.