Mokslo metai senjorams prasideda spalio mėnesį

Anykščių Trečiojo amžiaus universiteto lankytojai spalio 8 d. rinkosi Menų inkubatoriaus salėje. Čia vyko naujų mokslo metų atidarymo renginys. Spalį prasidėjęs naujas sezonas baigiasi birželio ar net liepos mėnesį, nors kai kurie renginiai vyksta ir vėliau. Mokymosi visą gyvenimą principas tikrai veikia TAU.

Renginį pradėjo TAU vadovė Vida Antanavičienė, kuri pasveikino visus susirinkusius, palinkėjo sveikatos ir energijos, pasidžiaugė, kad, nepaisant sudėtingos epidemiologinės situacijos, anykštėnai noriai dalyvauja visur, kur yra kviečiami arba patys organizuoja renginius. Vasarą vyko ekskursija į Klaipėdą per Panemunę, ryžtingiausieji netgi sugebėjo nuskristi į Norvegiją ir pasigrožėti fiordais, dalyvavo sveikatingumo stovyklose.

Už keliones dėkojome  organizatorei Dalei Vasiliauskienei ir sveikuoliškų renginių įkvėpėjai Mildai Šerelienei.

Renginio svečias Romualdas Petkevičius, pernai mokęs „Tai či“ makštos, šįkart pasirodė kaip atlikėjas, grojo gitara, dainavo romantiškas dainas. Jis palinkėjo visiems sveikatos ir optimizmo bei žadėjo pravesti sveikatingumo mankštas gamtoje bet kokiu oru.

Peržiūrėję fotomontažą, paklausę kelionių ir stovyklų dalyvių įspūdžių, pristatėme naujus planus ir projektus.  Šiais mokslo metais dalyvausime savivaldybės finansuojamame projekte ,,Menas ir kultūra senjorų gyvenime“. Čia numatytos veiklos jau prasidėjo: vyko akvarelės liejimo pleneras, suplanuoti meno terapijos užsiėmimai,  mokysimės liaudies dainų ir šokių, stiprinsime sveikatą lankydami mankštas.

Savo veiklą tęs kūrybinės dirbtuvėlės, baseino  sveikatingumo programa senjorams, paskaitos. Džiaugiamės, kad  kasmet į TAU veiklą įsitraukia nauji lankytojai, kurie trumpai prisistatė ir išreiškė savo lūkesčius.

Renginyje dalyvavę jaunieji anykštėnai pasiūlė savo idėjas ir pagalbą bei išreiškė susižavėjmą senjorų  veikla.

 Sezono atidarymas baigėsi jubiliatų pasveikinimu, kurį visada išradingai parengia energingoji Aldona Terminskienė.

Regina Budreikaitė

Foto Nijolės Maldžiuvienės

6 komentarai

  1. Be kaukių uždaroje erdvėje senjorai

  2. Dūšios jaunos, širdys karštos. Na ir kokie ten virusai, kai akyse smalsumas ir noras kurti bei bendrauti žaižaruoja. Šaunus būrys žmonių mokančių įdomiai gyventi. Vis geriau nei niurzgėti ir savo šešėlio bijoti. Pirmyn senjorai…. 🙂

  3. Bet saugotis, tai reikėtų. Privalu. Gal išmoks UNIVERSITETE:))

  4. Bausti reikia !

    Kodel patalpoj be kaukių ? O blondine neturi namų ,neturi kas veikti ,kad visur dalyvauja ? Žmones turi laiko ,dirbt nereikia .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.