Mokė K. Tubį

Didelę vadovavimo patirtį per gyvenimą sukaupęs socialdemokratas Donatas Krikštaponis radijo stoties „Nykščiai FM“ laidoje „Savaitės aktualijos“ Anykščių rajono merą kritikavo dėl gruodį kilusios administracijos krizės ir žarstė patarimus, kaip reikėtų dirbti, užimant tokias aukštas pareigas.
D. Krikštaponiui labiausiai nepatiko ir nepatinka Kęstučio Tubio žeriama kritika buvusiam administracijos direktorės pavaduotojui Sauliui Rasalui ir su liberalais siejamai kupiškėno Povilo Gurklio statybos įmonei.
„Aš suprantu, jeigu meras būtų atleidęs darbuotojus dėl kažko tai, aš tada pateisinčiau, bet kai jie patys išėjo, palikę tam tikrus raštus… Man tada kyla klausimas, kas kaltas, kas turi vadovauti rajonui? Ar tie, klausykit, Rasalas su Gurkliu, kuris dabar yra keikiami, ar gerbiamas meras, kuris už viską pilnumoje atsako? Tas „gaspadorius“ yra, kuris rajoną valdo. Aš atsimenu, kai turėdavau kuruojamą sritį ir už ją atsakydavau – tai susitikdavome su specialistais rytais ir aptardavome. Valio! – jei viskas sekasi. Jei ne, reikia padėti. Gavome padėkos raštus ir dėl tos pačios daugiabučių renovacijos ir dėl Plėtros tarybos lėšų skyrimo, klausykit, toliau už „interreginius“ projektus. Kupiškis ir kiti neįvykdė tų pačių pakrančių tvarkymo programų, reiškia, mes tris dar papildomai gavome, kadangi kupiškėnai kėlė rankas ir sakė laiku negalime atlikti, ir gali nuplaukti lėšos. Mes surinkome – yra du mėnesiai. Reikia padaryti – „krov s nosa“ (red.: mirk, gyvenk), kad būtų atlikta. Vertėmės, darėm ir galutiniame rezultate tas lėšas panaudojome, sutvarkėme paplūdimius ir žmonės iki šiol naudojasi, ir panašiai. Aš galvoju, kad versti vienam ar kitam asmeniui savo komandos visą kaltę, yra negarbinga. Pas mus buvo taip – jei darbai nesiseka, tai visa komanda kalta. Jei sekasi, visi džiaugiamės rezultatais“, – įžvalgomis apie visai nesenus rajono įvykius pasidalino D. Krikštaponis.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.