Mobilusis… mero kabinetas

Portalas tv3.lt išanalizavo, ką siūlo kandidatai į merus ir pakvietė susipažinti su įdomiausiais ir keisčiausiais artėjančiuose savivaldybių rinkimuose dalyvaujančių politikų pažadais. Neapėjo ir Anykščių.

Šiemet kovo 3 vyksiančiuose rinkimuose į 60-ies savivaldybių merų postus kandidatuoja 413 asmenų. Portalas TV3 pateikė visą spektrą kandidatų į merus keistų ir juokingų pasiūlymų. Kandidatai žada nemokamą vandenį, alaus šventes, statyti ledo arenas ir oro uostus. Vienas iš keistų pasiūlymų, kuris užkliuvo TV3 portalui, tai vieno iš kandidatų į Anykščių merus siekis savo automobilio statusą pakelti iki mero kabineto…

„Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS) kandidatas į Anykščių rajono merus Lukas Pakeltis pergalės atveju taip pat rengiasi nesislėpti nuo rajono gyventojų. Politikas tvirtina, kad jo automobilis taps mero kabinetu, dėl problemų sprendimo tartis su rinkėjais jis vyks į jų kaimus ar miestelius“, – Anykščių aktualijoms dėmesį rodo portalas TV3 straipsnyje „Juokas pro ašaras – pažadai prieš rinkimus audrina vaizduotę“.

 

NYKŠČIAI

32 Komentarai

 1. Lukai mastyk ką kalbi ir nežadėk kas neįmanoma. Esate pasipūtęs, nieko nenuveikėte budamas tarybos nariu. Reikėjo nors kažką padaryti dėl anykštėnų bent bendrauti,o dabar žadate,norite valdžios ir tiek Esame pagyvenusių žmonių didelis,didelis kaimas ir nieko daugiau. tai manau,kad ne jaunimui vadovauti.

  • Labai gerai, kad kandidatas išklausė bendruomenės pateiktą pasiūlymą ir jį pateikė.
   Mums, kurie šią idėją gerbiamam L. Pakelčiui pateikėme dvigubai malonu. Tikimęs, kad L.Pakeltis neužmirš, kas jam pasiūlė tokią idėją ir tapęs meru pirmą vizitą padarys pas mus.

 2. Nusipirkai mototrasą ir ką joje darai? Pažadų buvo debesys, ar įvykdei? Taip bus ir su dabartiniais pažadais.

 3. Konkretu, aktualu. Šaunuolis Lukas.

 4. Nei vieno mero programoje nėra konkretumo. Nėra analizės kokios didžiausios problemos slegia mūsų savivaldybę, kuri iš 56 yra 51 . Lukas, kaip verslo žmogus žino jog problemą teikia identifikuoti, nustatyti kiek ji svarbi, kokią įtaką daro rodikliui. Nustatyti priežastį , taikyti suformuoti stratėgiją ir matuoti rodiklį kaip jis keičiasi . Gaila – bet kol kas nuvalkioti šūkiniai pažadai , nekeliantys savivaldybės reitingo

 5. kada blynus kepsi ,balionelius dalinsi ,gal atejai i prota ,ka rimciau prie blynu pasiulysi,neapsakomas noras lovio

  • blynu nebus. Sponsoriai pasitraukė iš liberalų sąjūdžio. Galima pasiūlyti tik bobausių Šimonių giroje sniegui nutirpus…

 6. Nesuprantu, o kas cia blogo, jei meras pas gyventojus vaziuos, juk ne visi turi galimybe atvykti pas mera i priemima…

 7. tai anas gal su kokiu visureigiu namu ar limuzinu važinės,galės kiemus nuvalyti padėti susitvarkytžmonėms remontus padėt padaryt kelti žmonėms gyvenimo lygi,ka i ligonine ar aludę nuvežti taip turi dirbti su žmonėm

 8. A sekretorė ant priekinės sėdynės sėdės ar ant užpakalinės? ir kur bus stalas su vėliava?

 9. Pakelčiui dar źemai klynas .dar pagyvent reikia ,ir išmokt elgesio taisykliu .Žmonems reikia atjautos ,supratimo ,o ne būt arogantišku . .Tokio mero mums nereikia .

 10. Kada blynus dalini ? At eisim pavalgyt .

 11. Vieni su bobom nesusitvarko,kiti su aukoholiu,ar nér padoraus,o Vaiginas ką mégsta?

 12. Koks tikslas turint savo versla rautis prie valdzios lovio?

 13. Ar mobilus tualetas bus ?

  • privalomai. Komunalinio budkė važinės . Visi stosit į eilę, kurie neturite prisijungimo prie nuotėkų sistemos. Bus kaip sovietinais laikais su šiukšlių išvežimo mašina nuo daugiabučio.

 14. Pasipūtimas viršija sugebėjimą dirbti. Konkretaus nieko nesiūlo. Tik tuščios kalbos.

 15. Ir kas tą Lukutį-tuštutį remia, kieno šestiorkė jis ya, kad taip įkyriai, taip plačiai internetinėje erdvėje reklamuojamas? Kam čia ir kokiems reikalams Anykščių pireikė?

  • Mano manymu

   Tikrai tuštukas. Jo manymu , jeigu turi babkių ,tai išreklamuotu ir visur išviešintu savo plačiu veideliu , pakerės zmones ir jie puls balsuoti. Geriau maziau arogancijos , tada gal …gal…?

 16. apsisikelis

  apsisikelis;DDD

 17. visada išsirenka tokius vadovus, kokių yra verti. Taip bus ir šį kartą. Optimizmo nėra.

 18. Skonis ir kvapas

  Kažkaip nemaloniai nuteikia portaluose n kartų kišamas šis žmogus išsišiepęs pagal Šimašiaus receptą. Kas be saiko, tas neskoninga. Beto tokiai išpūstai reklamai reikia iš kažkur paimti tų tukstantėlių.

 19. apsi metelis ,apsi saukelis

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.