Miškininkai vėl nemokamai dalins eglės šakas

Gruodžio 16 d., 13-17 val. grįžta tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kuri vyks visoje Lietuvoje. Miškininkai šią dieną pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse, didžiųjų prekybos centrų aikštelėse nemokamai dalins eglės šakas bei kankorėžius.

Anykščių mieste eglės šakas miškininkai dalins ten pat, kaip ir anksčiau, – A. Baranausko aikštėje, mašinų stovėjimo aikštelėje.

Už tvarką aikštelėje atsakingas gamtotvarkos specialistas Marius Trumpickas.

   Valstybinių miškų urėdijos organizuojama akcija – miškininkų dovana gyventojams, kuri padeda sukurti šventinę nuotaiką ir į namus atnešti džiugų Kalėdų laukimą. Jiems svarbu, kad gyventojai namams puošti renkasi eglės šaką ir taip prisideda prie miško tausojimo ir sąmoningo vartojimo.

Tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ pirmą kartą surengta prieš 15 metų Šiaulių krašto  miškininkų ir vėliau tapo tradicija visoje Lietuvoje. Pernai ji nevyko dėl karantino.

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. pernei jemeu ir semet butinai jimsiu bent dvi sakas viena bus kambary a kita balkoni kad visi matytu.

  2. tremtiniokomunystoateisto politinio draugelio fotkę deda, o kiek metų jis jau urėdijoj nebedirba ir šakų nebedalina.

  3. Neapsmoka lauke puošt,kaip aplink vien vagys zuja,o policija greit parašys atsakymą,kad trūksta įrodymų.Tai pagal policiją papuošei eglę lauke su kalėdinėm dekoracijom ir iškart pats dabok savo turtą.Ir Anykščių Muzikos Mokyklos Ritos Uturytės girliandą kažkuriais metais pavogė,rašė rajoninis laikraštis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.