Mirtinai girtą kūdikį pagimdžiusi anykštėnė gali būti įkalinta

Balandžio mėnesį Lietuvą sukrėtė žinia, kad gimė mirtinai alkoholiu apnuodyta mergytė. Moteriai gimdymo dieną nustatytas 2 prom. girtumas, o kūdikiui – mirtinas, 4,09 prom., girtumas. Klaipėdoje prasidėjo šios moters teismas.

Moteris registruota Anykščių rajone, tačiau nuvyko į ligoninę Telšiuose, čia, kaip įtariama, svečiavosi pas savo motiną ir kartu girtavo. Per gimdymą per stebuklą kūdikis išgyveno ir dabar auga globėjų priežiūroje. Klaipėdos rajone pas ūkininkus įsidarbinusią ir pastaruoju metu ten gyvenančią moterį į Klaipėdos miesto teismą atvežė policija. Bylos duomenimis, moteris tyrėjus tikino, kad su sugyventiniu susipykusi ji išgėrė alkoholio prieš pat mažylės gimimą (asociatyvi nuotrauka).

Prokurorė Edita Mikalainienė teismo prašo moteriai skirti dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui. Ką nuspręs teismas, paaiškės balandžio 10 dieną.
NYKŠČIAI

9 Komentarai

 1. Auginti ant anyksciu vyno atsparus

 2. Anykščiai

  Tokia ji ir anykštėnė.
  Gėrė Telšiuose. Gimdė Klaipėdoje. Kažin kada gyveno Anykščių rajone.

 3. tik lietuvoje gali uz nieka nuteisti.

 4. koki nieka? Ar zinai kokios pasekmes laukia to augancio mazylio? Kaip sugebet taip parasyt ir manyt , kad tai niekis.

 5. O kokios jau taip pasekmes laukia, aš pažįstu vieną išsilavinusį ir protingą žmogų kuriam motiną į buteliuką samanės pripildavo kad miegotu

 6. Taip tik Lietuvoje gali nuteisti už nieką tai ką jei ji nėščia įstatymas nedraudžia juk gerti ar pistis

 7. Labai gerai žinoma moteris jai labiau rūpi vyrai o ne vaikai ir jos elgesys tik apgaulė nes visas miestelis ją kur gimė ir augo pražysta ir tikrai jai gailesčio nejaučia ko nusipelnė tą ir gavo

 8. tu Jonai turbut esi neissilavines, kad teigi jog nebus jokiu pasekmiu. Gal pasigooglink ir sizinosi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.