Mirė Vilius Girčys

Lapkričio 19 dieną savo namuose, Ladigos gatvėje, buvo rastas miręs anykštėnas, prisiekęs žvejys, fotografo Izidoriaus Girčio sūnus, Vilius.

Prisimindama Vilių, jautrus žodžius socialiniuose tinkluose parašė Irma Randakevičienė.

„Š.m. lapkričio 19 d. savo žemiškąją kelionę baigė fotografo Izidoriaus Girčio sūnus Vilius. Būtent jis man atidavė abi negatyvų dėžes, iš kurių nuskanavau visas šias nuotraukas. Vilių prisiminsiu kaip atvirą, tiesų žmogų, nebijojusį sakyti tiesą į akis. Kai kas galbūt ir Vilių, kaip ir jo tėvą Izidorių, minėdavo kaip keistuolį, bet tokie žmonės kartais būna nuoširdesni už gyvenimo patogumuose paskendusius. Vilius mylėjo tėvą, gerbė jį, po Izidoriaus mirties tėvuko kambario nejudino 30 metų. Man per visas šventes Vilius parašydavo po pasveikinimą, visuomet kviesdavo užsukti ir dovanodavo po žuvį dėl to, jog atgaivinau jo tėvuko darbus. Tebūnie lengva žemelė Viliui Girčiui.“

Kaip pranešė Viliaus Girčio sesuo Aušra, Vilius Girčys bus pašarvotas trečiadienį, lapkričio 23 d. Anykščių komunalinio ūkio laidojimo namų salėje. Atsisveikinimas nuo 9.00 iki 12.00 val. Amžino poilsio vieta – Traupio kapinėse. Šv. Mišios už mirusį Vilių lapkričio 23 d. 8.30 val. Anykščių Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje.

6 komentarai

 1. Užuojauta sesei

 2. Atsisveikinimas su Viliumi trečiadienį nuo 9 val iki 12 val. Traupio kapinėse.
  Šv. Mišios už mirusį Vilių lapkričio mėn. 23d.8 val. 30 min. Anykščių Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje.

 3. Info:
  – atsisveikinimas su Viliumi: lapkričio 23 d. nuo 9:00 iki 12:00 val. Anykščių KĮK Didžiojoj salėj (prie poliklinikos);
  – laidojimas: Traupio kapinėse, prie Tėvelių.

 4. Su Žvejų diena, Viliau. Ilsėkis ramybėje

 5. Sakiau jam ne irodynėk tiesos padarė jam visagalis ten

 6. Užuojauta artimiesiems..kaimynas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.