Minėjimas su nedrausmingais elementais

Anykščių policija vakar turėjo nemažai vargo su vykstančiais ant Šeimyniškėlių piliakalnio giedoti tautiškos giesmės. Tarp tų kurie nepakluso eismą reguliavusių pareigūnų nurodymams – ir Tarybos narys.
Prieš 20-tą valandą policijos ekipažas apribojo judėjimą ties posūkiu į šventės vietą. Gerą puskilometrį greitis buvo nustatytas iki 30-ties kilometrų per valandą. Taip policija stengėsi užtikrinti pėsčiųjų saugumą.
Kaip pasakojo viena pareigūnė, ypač nustebino kai kurie už vairo sėdėję senjorai. Jie paprasčiausiai neklausė nurodymų, ir tiesiog brovėsi kuo arčiau renginio vietos, važiuodami vos ne per žmones.
Taip pat pasižymėjo ir vienas iš dabartinės kadencijos Tarybos narių, ne per seniausiai jau turėjęs reikalų su policija. Net nereagavęs į tvarkdarių reikalavimus nulėkė, kur jam patinka.
Beje, patrulių pagalbos prireikė ir dėl neblaivių šventės dalyvių. Vienas padauginęs pilietis tiek įsilinksmino, kad net ėmė šokinėti ant automobilių. Jis buvo sulaikytas ir išvežtas.
Tačiau tokių, kuriems himno giedojimo teko klausytis jau kitoje vietoje nebuvo daug. Ant piliakalnio sumontuotoje estradoje anykštėnus linksmino neseniai susibūrusi muzikos grupė "Kely", kūrentas didelis laužas. Visi galėjo apsilankyti priešpilyje, kur buvo siūloma pažaisti senovinių žaidimų, pašaudyti iš lanko, apžiūrėti archajiškus radinius bei susipažinti su senaisiais gyventoju buities reikmenimis.
{flv}tautiska_giesme2017{/flv}
{gallery}galerijos/tautiska_giesme_2017{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.