Mindaugo gatvės gyventojai jaučiasi užmiršti

Į „Nykščius“ kreipėsi Anykščių miesto Mindaugo gatvės gyventojai, kurie neranda, kas turėtų prižiūrėti šioje gatvėje esančią krepšinio aikštelę.

„Mus tiesiog užmiršo, turime tik krepšinio aikštelę. Ji apaugusi žolėmis, baigia sulįsti po žeme. Bandėme surasti, kas ją turi prižiūrėti. „Ukmergės versmė“ ir Anykščių komunalinis kratosi, sako, kad ne jų objektas. Skambinome į savivaldybę, bet savivaldybė irgi sako, kad ne jų, be to, jie esą lėšų neturi. Praeitą savaitę atvažiavo kažkoks traktorius, padraskė, padraskė. Pykčių nenorim, bet ar negalėtų tos trys institucijos susitarti, kas prižiūri šią aikštelę?“, – Mindaugo gatvės gyventojų vardu  problemą išsakė pavardės nenorėjusi sakyti moteris.

13 komentarų

 1. Tarp kabinetų

  Tai ką veikia šios seniūnijis seniūnaitis, kad žmo ės palaidai ieško bendruomenei aktualios problemos slrendimo. Gal Visuomenėz sveikatos centras ar sporto centras žino ir gali kaip padėti ir savo veiksmais prisidėti prie gyvetojų sveikatos stiprinimo sportuojat saugiai.

 2. Gražu būtų

  O gal gali patys gyventojai talkos būdu susitvarkyti ir po to prižiūrėti aikštelę.

 3. Vilnius-Anyksciai

  Mindaugo gatvėje ne tik, kad krepšinio aikštelę reikia tvarkyti, bet ir kelią, šaligatvius, apšvietimo stulpus (kurie stovi gal dar nuo praėjusio šimtmečio) atnaujinti ir tt. Atrodo taip bendrai puoselėjami Anykščiai, o tą gatvę supanti aplinka tikrai, kad gerokai užmiršta.

 4. Toks gražus miesto kampelis ir ar taip sunku patiems padaryti talką ir susitvarkyti tą aikštelę, ne karvę kainuoja, o malonumo pilnos kelnės

 5. Tai kad Anykščiuos ner mero, tipo lėšų ner, tegu svieto nejuokina, šitoks didelis objektas, baigia užleisti miestą, vyt lauk tokį vadovą….

 6. Baigia Anyksciai zolem apaugti,dar tokios betvarkes prie nei vieno komunalinio vadovo nebuvo

 7. Ten netik, kad krepšinio aikštele prižiūrėt, bet ir kelia link garažu gali sutvarkyt o tai duobe po duobes, peščiuju takai išvis patyliu, reik žiūrėt po kojom o tai dantys pamest galima…

 8. viskas tynai gerai, nabašnikam iš kapų atsikėlus kašę pamėtyt žalq netrukdo. Ten gera…, o čia reikia laukti.

 9. Mindaugo gatvė vienintelė kurorte be šaligatvių be apšvietimo ,duobėta ir kamuoliais dulkių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.