Mindaugas Jucevičius nusprendė palikti „siauruką“

Iš VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus pareigų nusprendė trauktis Mindaugas Jucevičius.

Keletą metų siaurukui vadovavęs M.Jucevičius „Nykščiams“ sakė, kad apsisprendė palikti šį postą. Paklaustas, ar pagrindinė priežastis nebus nesikeičianti situacija įmonėje, M.Jucevičius sakė, kad tai tik viena iš priežasčių. „Ir situacija, ir sezonas į pabaigą, įmonė turės laiko susirasti savo direktorių“, – apie apsisprendimą kalbėjo M.Jucevičius.

Jo teigimu, po apmąstymų jis nusprendė, kad jau laikas išeiti. „Šiek tiek gaila, dirbti buvo įdomu ir naudinga. Iš viso galvoju, kad kiekviena patirtis, ar teigiama, ar neigiama, praturtina“, – kalbėjo direktorius.

Paklaustas, ką planuoja veikti toliau, jis sakė, kad minčių turi įvairių, bet veiksmo neskubina. „Pirmiausia reikia užbaigti vieną darbą“, – sakė M. Jucevičius. Priminsiu, kad siauruko direktorius išgarsėjo pernai, kai paaiškėjo, kad už kai kurias VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“  sąskaitas, kad nebūtų nutraukta veikla,  mokėjo iš asmeninių pinigų.

Linas BITVINSKAS

11 komentarų

  1. Mano nuomone rajono valdžia turėtų parodyti daugiau pastangų, kad išlaikyti kvalifikuotus vadovus savo valdomose įmonėse. Aš rajono tarybos nariams dudu nemokamą patarimą- darykite rotacijas tarp direktorių, kurie yra rajono tarybos pavaldume. Verslo įmonės, siekdamos efektyvinti veiklas ir išlaikyti komandoje patyrusius specialistus veiką organizuoja ir taip daro su personalo kadrais. Tai yra pasiteisinęs pavyzdys, kai perkialiams žmogus, žinantis strategiją (savivaldybės ar korporacijos), pasižiūri į tos įmonės ar padalinio veiklas kitomis akimis ir šviežiomis mintimis.
    Mono nuomone gal galėtų „Siaurukui“ pavadovauti pvz. patyręs Komunalinio direktorius arba ligoninės laikinasis direktorius, o p. Mindaugas savo jaunatvišką energiją galėtų pritaikyti kitoje savivaldybės valdomoje įmonėje.

  2. Sąžiningi ne išbūna. Cia ir taip buvo aišku. Vargti neapsimokejo. O koks palikimas buvo…. Kas sudubasino siauruka.Turistu tuntai, o nuostiolis, kur logika.

  3. A ti kvarca smėlia nebeveža Panvežin, Ekranan? Bo matau dunda da kartais pra Surdiagy

    • gal tavo galvoj atsiminimai dunda ar sapnuoji snausdamas. Praskaidrik regėjimų švežiom sultim. Jeigu užmiršai receptų, apsilankyk pas muni, duosiu sava prabų.

  4. von valo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.