Mindaugas Jonušas žengia į pasaulį: „Mados namai“ – netikėčiausias gyvenimo nuotykis“


Šiuolaikinį žmogų lydi reklama. Interneto puslapiuose pasirodė žinučių apie MJ mados namus. Netikėtas ir neplanuotas nuotykis tapo realybe, kurią kartu su komanda Mindaugas Jonušas šiandien aktyviai įgyvendina. Ko reikia, kad galėtum įkurti mados namus, apie komandos formavimo ypatumus ir netikėtus, artėjančius projektus šiandien kalbamės su MJ mados namų vadovu M. Jonušu.

„MJ mados namai“ – Jūsų naujas projektas. Kokie numatomi tikslai ir perspektyvos?

– Šie mados namai atsiranda iš poreikio: kurti, atrasti, dalintis. Pirmas sėkmingas fotoprojektas pateko į pasaulyje žinomo prekės ženklo vaikų ir jaunimo mados žurnalo „Brand model magazine“ puslapius nuo tada ir gimė troškimas aktyviai veikti mados pasaulyje. Ko gero, labiausiai reiktų paminėti mūsų veiklos sritis, kad žmonės labiau žinotų, ką mes iš tiesų veikiame. Pagrindinės mūsų veiklos sritys: modelių agentūros paslaugos, reklaminės fotosesijos, naujų kūrėjų platforma, rūbų linijos kūrimas. Norisi sukurti mados platformą, kurioje būtų vietos ir motyvacijos kurti daugybei žmonių nuo modelių iki rūbų kūrėjų.

Kokia komanda plyta po plytos stato tuos namus?

-Tikrai galiu džiaugtis komanda. Šiai dienai jau komandoje dirba modeliai Diana Lavecka, Martyna Vitkauskaitė, Ieva – Gražina ir t.t. Verta paminėti ir tai, kad Diana Lavecka, kuri šiuo metų studijuoją madą, kuo puikiausiai save realizuoja, kaip rūbų stilistė, vadinasi, čia galima save atrasti.

Galima didžiuotis ir džiaugtis augančia ir fotografų komanda, kurie noriai jungiasi prie šių mados namų projekto ir padeda „pražysti“ mūsų modeliams. Ypatingas ačiū ir partneriams, kurie padeda, bendradarbiauja, įsijungia. Su suknelių namais „Unicum boutique“ jau įgyvendinome ne vieną projektą, tikiuosi, kad taip ir bus ateityje. Esame atviri, kaip ir minėjau, kūrėjams, kurie nori, gali ir dega aistra madai ir kūrybai.

Sumanymas kilo floristikos salone. Ar jūsų reklamos produktai bus susiję su floristika ar tematika plėsis, įvairės.

-Džiaugiuosi, kad visa pradžia gimė gėlių salone „Glamelija“. Šioje įmonėje galiu drąsiai sakyti, kad gimsta talentai ir skleidžiasi ne tik gražiausios gėlės, bet ir asmenybės, talentai, svajonės. Su šia įmone mūsų madų namų modeliai ketina įgyvendinti dar vieną fotoprojektą, kuris manau, kad trauks akį ne vieno foto meno gerbėjo.

Tam yra pasirengusi visa mūsų komanda. Gėlės visada žavi, mano manymu, yra geriausia terpė apsireikšti mūzai, tad manau, kad ambicingų planų ir siekių mes kartu su gėlių tinklu Glamelija tikrai turim.

Ką netikėto pasiūlys jūsų mados namai?

-Pirmiausia norime tikrai įrodyti , kad esame mados namai. Šiai dienai galiu pasakyti tik tiek, kad kartu su mūsų stiliste ir fotomodeliu Diana Lavecka rudens sezonui ruošiame rūbų ir aksesuarų liniją. Kaip sakoma, laimė ir sėkmė mėgsta tylą – daugiau papasakosiu, kai jau artėsime prie finišo.


Saulė Butko.
Z.V fotografija

5 komentarai

  1. Net neturiu ka komentuoti

  2. Linai, ar su Jumis Minedas asmeniškai susisiekia dėl straipsnių talpinimo?

  3. Nepavydėkit kūrybingam žmogui. Aš Mindaugą palaikau, tik pirmyn. Kad bent pusė lietuvių būtų tokie verslūs.

  4. ko šis klounas išsidirbinėja, juk jau prisidainavo

  5. Šaunuolis Mindaugai, siekite savo užsibrėžtų tikslų nepaisant jokių kliūčių 💪 Linkiu neišsemiamos kūrybinės dvasios

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.