Miesto parke – dvėselienos tvaikas

Einant į Anykščių miesto parką kaukę patartina pasiimti.

Tiesa, ne dėl epidemijos, bet kad ten dvokia dvėseliena. Į „Nykščius“ kreipėsi šalia parko gyvenantys gyventojai, kurie piktinosi savivaldybės apsileidimu. Pasak jų, jie kelis kartus kreipėsi į Anykščių savivaldybę, kad iš parko išgabentų kelis aptiktus gyvūnų, spėjama, kad kritusių kačių kūnus.

„Šie negyvi gyvūnai atsirado prieš tris savaites, kai kilo vajus dėl nelegalių veisyklų ir gyvūnų nepriežiūros. Kažkas čia nusprendė atsikratyti augintiniais, kurių maitos buvo susuktos į skudurus. Pastebėję kreipėmės į savivaldybę“, – pasakojo šalia parko gyvenanti moteris.

Pasak gyventojų, jie buvo patikinti, kad problemos nėra, tačiau paaiškėjo, kad užuot išgabenę maitas, jas tiesiog užkasė vietoje, miesto parke. „Vakar buvau savivaldybėje ir kalbėjau apie tuos gyvūnus. Net sakiau, kad patys juos užkasime giliau ar išgabensime, bet pasakė, kad gyventojai to padaryti negali. Šiandien vėl dvokia, iš žemės išlindę atkasti kačių kūneliai – vaikšto lapės šeškai, turbūt ir atkasė“, – sakė moteris. Duobėje matėsi bent 3 suaugusių kačių yrantys kūnai. Pasak jos, dabar išgabenti jau būtina, nes maitos irimo stadijoje, o jei jas užtiko lapės, tai vėl iškas.

Reikia priminti, kad Anykščių parkas – ne tik pasivaikščiojimo vieta, bet ten ir vaikų žaidimų aikštelė, tad savivaldybės nesugebėjimas susitvarkyti su gaišenomis realiai gresia ir tikimybe pasklisti dar kokioms ligoms.

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. Geda gyventojams , juk yra nuosaliu vietu , iskasiai 70 cm. gylio duobe ir palaidojai kaciu kunus , idomu kur jus dedat kai sava kate nugaista , o gal isdziovinat kaip mumija ir laikot ?

  • begedis gyventojas

   O kodel gyventojai turetu kazka tvarkyti ? Ar todel, kad tie, kuriems priklauso tai daryti, galetu nieko neveikti ? Yra tarnybos, yra tarnybu vadovai, yra administracija savivaldybes ir visi jie privalo dirbti. Visi tokie direktoriukai turetu pestute po miesteli ir miestelio uzkampius pavaikstinet ir savo akimis viska pamatyt. Bet jie gi, matot, vadovai. Per zema jiems vaikstinet.

 2. Tai naujasis Anykščių kvapas, nes mus valdo labai kvapni valdžia

  • Nevartk ant vetreniriaus. Jo ilgametis darbas ir kova su stimančiais šernais įprarino prie įvairų kvapų ir aplinkos.

 3. atvykite.......

  nieko tokio,pasmirdės ir dings kvapas. Anykščiuose yra dar baisiau ir ateitis nekokia. Atvykite į Šviesos gatvę prie konteinerių,pastovėkite
  nors 5 minutes pajusite koks kvapelis ir kiek mūsiu atidarius dangtį čia pat vaikų aikštelė pro konteinerius ištisai vaikšto žmonės,o kai atvyksta mašina išvežt šiukšlių iš maišų bėga. Dar geriau prie konteinerių padarytas šiukšlynas, suneša iš daržų atliekas,įvairias dėžes,klazetus netgi puodus sumeta ir jūs žmogeliai žiūrėkite į grožį. Kodėl nėra stebėjimo kameros,kodėl tarp medžių šakų lempos dega jos neapšviečia konteinerių. Gerai,kad šaltesnis oras,o tai gyventi butų neįmanoma dėl smarvės yra taip nutikę. Buvo kur įrengti konteinerius,bet čia lengviausias būdas pasitaikė šioje vietoje nors visos komunikacijos čia pat, nebuvo svarbu,o kaip sunku vairuotojui su didele mašina išsisukti. Nejaugi taip gyvensime toliau.

 4. Ar neturėtų būti išskirta kokia vieta užkasti negyvus augintinius gyvūnus?

 5. Senai kazkas siule

  kad Anyksciuose raikia gyvunu kapinu. Kaip sostinej

 6. Labai gerai, kad atsirado tokia vieta. Galima pažintinį pasivaikščiojimą turistams siųlyti su kvapų atpažinimo pramoga 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.