Miesto centre – stabilus sovietmečio palikimas

Į NYKŠČIŲ portalą anykštėnas atsiuntė senojo miesto knygyno nuotrauką su klausimu „kada ši griuvena nustos bjauroti miesto centrą?“

 

NYKŠČIAI susisiekė telefonu su Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vyriausiąja specialiste Alvyta Vitkiene ir pasiteiravo, ką savivaldybės administracija daro, kad neliktų mieste „mirštančių“ pastatų.

 

„Šią problemą mes žinome, ji sprendžiama. Dabartiniam senojo knygyno savininkui dar praėjusių metų gruodžio 11 dieną buvo nusiųsta įspėjimas dėl pastato nepriežiūros, buvo surašytas aktas, kuriame buvo nurodyta, kokius darbus jis privalo atlikti. Kadangi savininkas į mūsų įspėjimą nereagavo, akte nurodytų veiksmų neatliko, liepos 25 dieną yra pakartotinai kviečiamas į savivaldybę. Dabar jam bus surašytas protokolas ir paskirta įstatymo numatyta bauda“, – savivaldybės administracijos atliekamus veiksmus pakomentavo vyr. specialistė.

NYKŠČIAI

7 Komentarai

  1. Ar jau iš kalėjimo paleidžia į savivaldybę ?

  2. Dar yra kosmonautų gatvė. Labai jau irgi sovietmečiu kvepia.

  3. nesuprantu, koks kokio praeivio reikalas kaip atrodo kaskieno pastatas. tegu savo kiemo ziuri, o nesikisa i svetimus reikalus.

  4. Visi Anykščiuose pastatyti daugiabučiai tarybinių laikų palikimas

  5. Sovietu palikimas : mokyklos ,darzeliai ,muzikos mokykla ,pastatai ( maksimos ,vorutos,puntuko restorano ) bankai ,keliai ,daugiabuciai ,,,,o lietuvaiciu palikimas ? Slidininkas centre …skudurynai ,vaistines ..Dar Kas?

  6. Visas miestas “sovietmeciu” dvelkia.
    Ir ka,kazkoks senas pirdyla nusprende,kad reik istorija perrasyt,ale niekada nebuvo tu “sovietu”(koks slykstus,nelietuviskas zodis)

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.