Miegosime valanda ilgiau

Sekmadienio naktį Lietuvoje bus atšauktas vasaros laikas. Jis nuo 2003-iųjų mūsų šalyje kasmet atšaukiamas spalio mėnesio paskutinį sekmadienį, ketvirtą valandą nakties laikrodžio rodyklė pasukama viena valanda atgal.

Vasaros laikas įvedamas paskutinį kovo sekmadienį, trečią valandą nakties laikrodžio rodyklė pasukama viena valanda į priekį. Toks Vyriausybės nutarimas buvo priimtas atsižvelgus į Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą dėl vasaros laiko susitarimų.

Laiko sukiojimo bus atsisakyta kitais metais. Europos Parlamentas vasarį pareikalavo Komisijos peržiūrėti laiko sukiojimą. Per internete surengtą reprezentatyvią apklausą liepą 84 proc. respondentų iš 4,6 mln. pasisakė prieš laikrodžių sukiojimą.

NYKŠČIAI

 

4 Komentarai

 1. Vis per tuos durnius taip ir gyvename

 2. Bus dar geriausia, kai paliks žiemos…. Čia kiekvieno nuomonė, bet mano tai tokia, kad ne tik kad vasaros laiką palikti, bet dar viena valanda pasukti į priekį. Vasarą 23 val jau labai tamsu, o 4 ryto šviesu. Manau turėtų būtų 24 val tamsu ir 5 ryto šviesu.

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Paliks ziemos laika. Pastumtas buvo i prieki Vasarinis.
   Kai kas is papludimiu ir dumdavao masiskai visa jega kad suspet iki 20 val. miesteli but 🙂 Nors dar saule galima dziaugtis. Cia kaip kam……..

  • Baikit savo norus reikšti, bus tiktai pagal Europos diktatą

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.