Meteoritai virš Anykščių

 

Rugsėjo 9-osios vakare keliose Lietuvos vietose buvo matomi krentantys meteoritai

Pranešama, kad apie 21 valandą meteoritai pastebėti virš Kauno, Marijampolės. Vienas iš „Nykščių“ skaitytojų teigė krentantį meteoritą panašiu laiku matęs ir virš Anykščių. „Važiavau iš Panevėžio ir netoli Anykščių danguje mano dėmesį atkreipė žalios spalvos judantis šviesulys. Pirmiausia pamaniau, kad kas nors gimtadienį švenčia ir kažkokią keistą raketą paleido“, – pasakojo skaitytojas.

Ryte žiniasklaidoje jis perskaitė, kad būtent žalios spalvos meteoritus matė kitų šalies miestų gyventojai  ir suprato, kad ir virš Anykščių matė ne raketą.  Aiškiausiai krentantį dangaus kūną  pavyko užfiksuoti prie Kauno tinklalapio „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams. Galbūt ir Jūs vakar tai matėte ar užfiksavote? Tada atsiųskite savo įspūdžius ir nuotraukas adresu reklama@nyksciai.lt

NYKŠČIAI

9 komentarai

  1. Gyvenu prie tech. mokyklos , tai kazkas tai apie 21 val. bumbtelejo i langa , ar tik nebus kokia skeveldra atitrukusi nuo meteorito , gerai kad neileke i kambari , nes mano lova prie lango stovi.

  2. Panevėžio rajone

  3. mačiau 🙂

  4. Mačiau,tai ir pagalvojau taip, pasirodo nujaučiau, tai tikėkimės niekur žalos nepridarė, kiek girdėjau rugsėjo menesiais pasitaiko, buna net kelis kartus…..

  5. ir as maciau

  6. Meteorai, o ne meteoritai.

  7. Pirma, tai meteoras, ne meteoritas. Antra, visa Lietuva matė vieną ir tą patį meteorą, o ne daug/keletą jų, kaip straipsnelio autorius kad mano.

  8. Anykštėnė

    Stebėjau sode link Niūronių. Nušvito viskas aplink ir nukrito žalias šviesulys.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.