Metalo skulptorius mano, kad jį nori išguiti iš kaimo

Andrioniškio seniūnijoje gyvenantis metalo skulptorius, medalininkas, muzikantas Jonas Žukas sako, kad ko nepadarė sovietai, tą stengiasi padaryti miškus kertančios įmonės, kurios taip subjauroja sunkiasvore technika miško keliukus, kad sunku pravažiuoti. „Nykščiams“ skulptorius teigė, kad dėl išmalto kelio nuolat genda jo automobilis. „Jau du kartus nuplėšiau duslintuvą. Nesuprantu, ar čia nori mane išgyvendinti, ar kaip, bet iš savo kaimo nesitrauksiu  “, – sakė J. Žukas.

Beje, J. Žukui, tėvams slapstantis nuo tremties ir keičiant asmens dokumentus bei pavardes, teko augti daugiau kaip 20 įvairių Lietuvos vietų, o nuo 1972 m. menininkas gyvena ir kuria Mikieriuose (Anykščių r.). Sovietmečiu jis patyrė ir represinių struktūrų dėmesį, bet iš kaimo jo iškrapštyti sovietams nepavyko.

Linas  BITVINSKAS

T. Kontrimavičiaus nuotrauka

 

11 Komentarai

  1. Iš Lietuvos jau evakavosi milijonas, tad IKEA šienaudama LT miškus paspartins išsinešdinti ir likusius… Lietuva globalėja į nebūtį…

  2. Iš Lietuvos jau evakavosi milijonas, tad IKEA šienaudama LT miškus paspartins išsinešdinti ir likusius…

  3. Ar gali padét ,patartina šiam geram žmogui?kas išmala kelią tas ir sutvarkyti turi

  4. Ar gali padét ,patartina šiam geram žmogui?kas išmala kelią tas ir sutvarkyti turi

  5. Tie guobšuoliai nebežino ką daro,paduokit juos į teismą sumokės už žalą ir kelią sutvarkys,ar jau pas mus jų niekas nekontroliuoja?galima malti viską ,grobti ,ar nebér Lietuvoj sąžinės?!

  6. Bus įdomiau, kai sužinosime kieno miškas kertamas. Kaip Jums atrodo, kodel policija ir seniūnija bijo imtis priemonių?

  7. gal caro,valdos ten ,nevalia,kaimu zmoniu nereikia ,juk tas vyksta beveik 30 metu

  8. Ponas Žukas ,kvieskit policiją ir rašykit pareiškimą,ponų laikai baigsis ,gal žurnalistai gali ten nuvykti?

  9. Žmogus senatvėje ramybės neturi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.