Meška užfiksuota Anykščių rajone

Po šiaurės Lietuvą klajojanti rudoji meška praeitą savaitę užfiksuota Anykščių rajone.

Po Kupiškio ir Biržų rajonus klajojusi lepečkojė (nuotrauka iš Kupiškio) buvo nufilmuota Andrioniškio seniūnijoje, Magylų kaimo teritorijoje. Matyt, šių gyvūnų daugėja visose Baltijos šalyse. Vaizdo įraše – vaizdas iš Latvijos. Latviai sugalvojo meškomis palinksminti važiuojančius keliu.

13 komentarų

 1. Tai kad ta meška jau gal kokie 5 metai kaip gyvena o vis rasa kad uzfiksuta

 2. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Geriausia miegoti pamiškės vienkiemyje prie atverto lango…

 3. Baisu dabar man ir grybaut ,gali vilkai sudraskyt , o cia dar ir meska ,jeigu uzpultu tai gal dar labai sakotan medin speciau virsunen uzlipt , reikia duju balioneli nesiotis.

 4. gal meska ir nepuola taip jau staigiai , bet einant i miska ar tai uogaut ar grybaut reiketu turet svilpuka ir svilpaut ,arba dauzyt kokiu tai pagaliu i medziu kamienus ir taip atbaidyt plesrunus , o dar didesnis efektas butu saudyt petardom.

  • medziotojai pataria miske devet raudonais rubais , plesrus zverys sios spalvos bijo ir bega tolyn,

   • Gitana, tu Gitana

    Visiškas kvailybės apsireiškimas. Meškos ir vilkai neskiria spalvų. Medžiotojai patys rengiasi raudonai, nors su kamuflazu, tam kad daltonikai žvėrys nemato, o kiti medžiotojai pastebi.

    • Man medziotojas isaiskino , kad medziojant vilkus aptveria plota raudonom veliavelem , dar jis man primygtinai sake rengtis raudonai einant i miska , atseit ,jeigu pasidarytu bloga ir nuvirsciau ,tai is lektuvo bus matyt , ir dar sake , kad lusis tada nesoka ant zmogaus sprando isgert zmogaus kraujo , ir ta sake prityres medziotojas,sake , kad medziojo Afrikoj dramblius.

 5. bobas durnas ir miske

 6. Ponas Šėtonas

  na ir kvaili zmones, meskute ir tie patys vilkai pajaucia zmogu is toli ir pasitraukia jums nespejus prisiartinti. Is kur tokios baimes?atrodo taip ir puola, nezinau nei vieno atvejo, kad vilkai uzpuole zmogu

 7. Bitininkai turetu budet naktim prie aviliu , nes meskos uzuodzia medu ir tada isvarto avilius ir suvalgo medu su visom bitem.

 8. Pats baisiausias zveris miske – zmogus , nes viska iseiles gamtoje naikina.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.