Mero atlyginimas šovė į viršų

Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje skelbiamoje savivaldybės darbuotojų  atlyginimų lentelėje ryškūs skirtumai, palyginus su 2019 metais. Daugiausia per metus kilo mero Sigučio Obelevičiaus atlyginimas.

Tinklalapyje nurodoma, kiek priskaičiuota vidutinio mėnesinio atlyginimo buvo valdininkams 2019  metais ir 2020 m.

Nurodoma, kad mero S. Obelevičiaus 2019 m priskaičiuotas vidutinis mėnesinis darbo užmokestis  buvo 3892 eurai, tuo tarpu 2020 m. paskutiniame ketvirtyje – 4380 eurų. Per metus priskaičiuotas S.Obelevičiaus atlyginimas padidėjo 488 eurais, t.y, maždaug tiek, kiek uždirba minimaliu atlyginimu įsidarbinęs anykštėnas.

Mero pavaduotojui Dainiui Žiogeliui 2019 m priskaičiuotas vidutinis mėnesinis darbo užmokestis  buvo 3088 eurai, 2020 m. pabaigoje – 3358 eurai, pokytis – 270 eurų.

Savivaldybės administracijos direktorei Ligitai Kuliešaitei ir jos pavaduotojai  Venetai Veršulytei atlyginimas kilo apie 80 eurų ir 2020 m. pabaigoje priskaičiuotas darbo užmokestis L. Kuliešaitei  sudarė 3000 eurų, V. Veršulytei – 2589 eurus.

Ženkliai per metus pakilo mero patarėjo pareigybės apmokėjimas. 2019 metais buvo trys mero patarėjai, dabar liko vienas. Nurodoma, kad 2019 m priskaičiuotas mero patarėjo vidutinis mėnesinis darbo užmokestis buvo 1481 euras, 2020 m. pabaigoje – 1898 eurai. Pokytis 417 eurų.

Reikia pridurti, kad S. Obelevičius ir V. Veršulytė be darbo savivaldybėje dar dirba ir papildomai.

NYKŠČIAI

32 komentarai

 1. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  Čia jam gal už stažą buvimo Komunistų partijos nariu pridėjo, a ne?

 2. darbo kruvis didziulis : mero pareigos , botanikos sodo prieziura ir augalu sodinimas bei selekcija ir nauju veisliu isvedimas , praktiskai be iseiginiu ir poilsio dienu.

  • Dar nuotraukas augalų, grybų ar gėlių darbo metu į internetą dėjo. Darbas.

  • teisingai , is savo lesu perka seklas ir augalus sodui , pats sodina ir ravi , nesamdo tam zmoniu ,dar ir sniega veltui nukasa Anyksciuose nuo saligatvio , o ir pensija ne uz kalnu. o tada bus galima atsiduot vien tik moksliniam darbui uz dyka , nereikalaujant atlygio o pragyvenant is sukauptu lesu.

  • Ar čia žiemą jis taip?

 3. Rajono biudzetas tuscias,o jie algas keliasi…normalus. Nieko gero ir nereikia tiketis is tokio mero!

 4. Juk patys išsirenkam žulikus…

 5. Nepavydėkime!

  Kai biudžetas didelis ir perteklinis, o visi žmonės gyvena labai gerai t.y. puikiai, tai kodėl vadovai negali sau pasikelti atlyginimų įstatymų nustatyta tvarka.

 6. Ar Anykščiai dar turime seimo narius, kaip jiems atrodo gal galėtumėte paklausti. Padėjėjai tai rūpinasi savais reikalais,kol savus įdarbins. Manau taip

 7. Čia gal dar ir už varlės priežiūrą pridėjo…

 8. Kaip man atsibodo tas nupezes botanikas su visa savo komanda,bet patys issirinkot ,tai ir dziaukites.Ziogelis dar su ta savo socialistiniu mastymu ir kvailais isakymais.Pirma daro,paskui galvoja ar gerai padare. Geda!!!!

 9. Eiliniu zmoniu erzinimas tokios vadovu algos…

 10. geras vadovas vargsai zmogeliai liko be darbu kai kuriems kt.sumazinti atlygin. o sau prisidejo

 11. Vilniaus ir Kauno merai tiek negauna

 12. Mano nuomone reikia žiūrėti ne kiek vadovai uždirba, bet kokius rezultatus pasiekia. labai gerai komentatoriai pastebi, kad meras daug dirba pe poilsio valandų. Parodykite kuris vadovas imsis aukotis vien tik iš politinio pašaukimo tarnauti žmonėms be atlygio. Net ir milijonierius, būdamas Seimo nariu ėmė visas galimas Seimo nariui teikiamas išmokas iš Valstybės biudžeto ir važinėjo į Seimą kaip į nepravažiuojamus laukus su galingu visureigiu.

  • Man patiko Danijoje Kopenhagos meras nuvažiavo su valdiška mašina namo,iš darbo lėkė kaip šampano kamštis ir dar sumokėjo baudą,palyginkite,ten jeigu kelią valdžios atlygį žmonės sprendžia,o čia patys nusprendė.

 13. labai gerai kad toks bent vienas Anykstenas is skurdziu pagaliau islips

 14. Anykštėnė

  Taigi reikėjo pridėti tik tris eurus ,kaip pensininkui,gaunančiam 257 ,padidėjo pensija nuo sausio tik trimis eurais 😪.Dieve ,Dieve kaip baisu ir kada tokiai neteisybei bus galas .Kai kurie per visą gyvenimą nesutaupė ir nesutaupys tokių eurų,, nei dirbdami,nei pensijas gaudami ,o čia per mėnesį tokia krūva eurų .Ir dar daug kas sugeba pasakyti,kad turbūt nieko nedirbot ,kad tokia pensija .Dirbom ir dar kiek ,ir per išeigines ir viršvalandžius ,bet niekas nemokėjo užtai.Kas turi darbo stažo ti keletą metų ,arba visai nedirbo ,tai tie gauna kažkodėl daugiau.

 15. Taigi reikėjo pridėti tik tris eurus ,kaip pensininkui,gaunančiam 257 ,padidėjo pensija nuo sausio tik trimis eurais 😪.Dieve ,Dieve kaip baisu ir kada tokiai neteisybei bus galas .Kai kurie per visą gyvenimą nesutaupė ir nesutaupys tokių eurų,, nei dirbdami,nei pensijas gaudami ,o čia per mėnesį tokia krūva eurų .Ir dar daug kas sugeba pasakyti,kad turbūt nieko nedirbot ,kad tokia pensija .Dirbom ir dar kiek ,ir per išeigines ir viršvalandžius ,bet niekas nemokėjo užtai.Kas turi darbo stažo ti keletą metų ,arba visai nedirbo ,tai tie gauna kažkodėl daugiau.

 16. Žmonių Anykščių rajone mažeja ,o rajono valdžios atlyginimai smarkiai didėja, nieko nuostabaus juk Lietuvoje vis dar valdžioje buve komunystai,kgb.agentai,taigi teisingumą,demokratiją reiks dar išsikovoti.

  • tik kovok be šakių 🙂 ir nepamiršk iškovojęs atsisakyti valdininko atlyginimo, kuris būtų didesnis už vidutinį specialisto darbo užmokestį.

 17. apsurdas

 18. gaisrininku ,kariu ir pareigunu pensijas irgi pakele per 30 nepriklausomybes metu ,net 2 eurais

 19. Nu jo ponai lopsta,o tas paprastas žmogelis turi gyventi iš 450euru algeles mokesčius susimokėti ,valgyti, vaistų nusipirkti .Apsurdas

 20. Ministrai tiek net neuždirba, o čia kažkokio kaimo meras daugiau vyrina bapkių. BELEKA :DDDD Toks jausmas, kad jie visi žino, kad šitam kaimui mišios pareina, tai bando dar kiek įmanoma europietiškos valiutos išmelžti, kol dar rajonas nebankrutavo. :))))))))))))

 21. Nei gedos ,nei sąžinės pas tokius nėr .Pensininkams 3 eurus numeta ,o patys lobsta ,uztai visi alkūnėmis ir braunasi prie lovio .Kada užspringsit ,kada bus gana jums visiems ? Tokie Lietuvą ir nuvarė ,koncervai dvokiantys .

 22. Žiauru pasityčiojimas iš žmonių

 23. mylim motina tevyne ,o svarbiausia savo pinigine

 24. Mieli niurzgos komentatoriai, eikite ir tapkite merais,kurkite sodus.Burbuliavimu ir rašliavom nieko nepasieksite.Sėkmės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.