Meras K. Tubis tiki kvartaline renovacija

Anykštėnai, vieni iš daugiabučių atnaujinimo lyderių šalyje, nemažina apsukų. Rengiamasi renovuoti visą „Ramybės“ rajoną.
Programai pritarta praėjusiame Tarybos posėdyje. Šio tipo renovacija apima daugiabučių ir kitų statinių atnaujinimą, elektros, šilumos ir kitų komunikacinių tinklų modernizavimą, vaikų žaidimo ir automobilių stovėjimo aikštelių sutvarkymą. Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Lenkijoje pagražinami ir individualių namų kiemai.
„Tikiu šia programa. Ji leis Anykščiams dar labiau įsitvirtinti tarp šalies miestų, kurie laikomi renovacijos lyderiais. Šiai dienai jau turime 27 renovuotus namus, o 5 šiemet bus baigti. Dar 5 pradedami, o eilėje dar 10 atrinktų daugiabučių. Tikimės, jog artimiausiu metu prasidės darbai ir juose. Todėl, bendrai paėmus, miesto vaizdas tikrai pasikeis“, – mintimis dalinosi rajono vadovas.
Įgyvendinus kvartalinės renovacijos projektą, turėtų būti pasiektas bendras 20-ties procentų energijos sutaupymas. Tokio atsinaujinimo šalininkai teigia, jog tai geriausias būdas miesto architektūrinei kokybei pagerinti, nes vienu metu sutvarkoma ne tik inžinerinė infrastruktūra bet absoliučiai visos erdvės.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.