Meras jau ieško investuotojų medinei piliai

Pajudėjo anykštėnus dominęs klausimas, koks likimas laukia medinės pilies ant Šeimyniškėlių piliakalnio, ar ji bus statoma, ar ne pasikeitus merams.

Panašu, kad naujai išrinktas meras Sigutis Obelevičius tęs įstrigusias statybas ir net jau žvalgosi investuotojų. Tiesa, kol kas tik feisbuke.
„Su Lietuvos televizijos legenda Skirmantu Pabedinsku diskutavome būti ar nebūti medinei Mindaugo laikų piliai ant Vorutos piliakalnio. Kai bus suderinti visi dokumentai, gal atsirastų norinčių investuoti? Visai nedaug reikia statyboms, varganų 1,5 milijono…“, – skelbia S. Obelevičius.
Priminsime, kad pirmoji deklaracija statyti medinę pilį buvo pasirašyta 1999 metais, antroji – 2004 metais. Statybos buvo kaip ir pajudėjusios, viešojo pirkimo konkursą laimėjo Kupiškio liberalo įmonė  UAB „Povilo Gurklio firma“, tačiau jai teko išsitraukti sugręžtus netinkamus pamatų polius.
Tikėtasi, kad iki 2017 m. bus baigtas pirmasis Vorutos pilies ant Šeimyniškėlių piliakalnio statybų etapas, kuriam iš 2016 m. Anykščių rajono savivaldybės biudžeto buvo  skirta 160 tūkstančių eurų.
NYKŠČIAI

13 Komentarai

 1. Oi vai ajajai...

  Tai dabar “Anykšta” S.Obelevičių pravardžiuos “Pilies valdovu” ir iš jo tyčiosis? Perėmė žmogus estafetę… 🙂

  • Man ne Tubis rūpi ! Man Obelevičius... :)

   Jei Anykščių rajono meras būtų toks šiltas kaip vynas, vynas – toks senas kaip višta, višta – tokia riebi kaip padavėja, padavėja – tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė – tokia pilna kaip Jazzu kavinė, tai būtų puikūs Anykščių rajono klestėjimo metai … 🙂

 2. gražiausiai, maniau, kad numarintas projektas. Obelevičiau, kaip čia dabar taip? Balsavome už tave nes tikėjomės, kad nebetęsi Tubio darbų

 3. kam marinti ,geras projektas, del laju tako ir visi pries buvo o dabar patenkinti,linkiu naujam merui pagaliau pabaigti si projekta.

 4. nedarkykite piliakalnio

 5. O kokia nauda Anykštėnams iš to lajų tako ? Praktiškai jokio. Ir kas čia tokie juo taip patenkinti . Nebent regioninis parkas. Be to , šio tako “aukso amzius” jau praėjo . Atvykstančių juo pavaikščioti vienetai. Nebent labai graziu oru kazkiek daugiau . Netgi šalia tako , esantys prekybos taškai uzsidarinėja. Taip , kad nereikia tų liaupsių…

  • Tai ir tas lankymas lajų tako koks buvo, tiesiog priverstinis, įtrauktas į mokyklines programas, kiekvieną pavasarį veždavo vaikų grupes iš visos Lietuvos, kol tėvai pradėjo protestuoti, kiek gi galima. Kažkokių ryšių matyt švietimo ministerijoje turi lajaus tako proteguotojai, o tai jau negražiai kvepia.

 6. Šiaulių rajone yra Kryžių kalną – kaip manote, kas iš to uždirba daugiausia ? Tikrai ne Šiaulių rajono biudžetas 🙂

 7. As uz pili, tegu stato

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.