Meras ir administracijos direktorė – saugūs

Balandžio 7 d., 11 valandą, Anykščių rajono PSPC nuo koronaviruso buvo paskiepyti Anykščių rajono savivaldybės vadovai – meras Sigutis Obelevičius ir administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė.

Vakcinacijai panaudota „AstraZeneca“ vakcina, o vadovai paskiepyti pagal kovo 27 d. LR Sveikatos apsaugos ministro išleistą įsakymą, kuris prioritetų eilėje šalies merus ir administracijų direktorius pakėlė „į priekį“.

    Po vakcinacijos proceso Anykščių rajono savivaldybės vadovai sakė, kad jaučiasi puikiai.

   Pasak mero ir administracijos direktorės, jie pasinaudojo suteikta galimybe pasiskiepyti „AstraZeneca“ vakcina ir nori pasakyti visiems rajono gyventojams, jog skiepytis būtina ir nesvarbu, kokia vakcina, nes jos visos veiksmingos ir apsaugo nuo viruso, o susirgus – nuo sunkių pasekmių.

14 komentarų

 1. Taip vakcinos pilnai neapsaugo nuo viruso galima susirgti ir turint du skiepus bet susergama lengva covido ligos forma

 2. profesionalumo stygius

  Pavadinimas iš serijos „clikinis“.
  Logikos mažai – saugus iš karto niekas netampa.

 3. nelygybė tarp vadovų. Nėra direktorės nuotraukos su apnuoginta krūtine :), tik meras save reklamuoja 🙂 🙂

 4. artistai ,vakcina neapsaugo nuo uzsikretimo

 5. Na abejoju šita pachazūka ar kaip vadinti ? Daug šalių nutraukė jų naudojimą ,o mums kiša ? Va ir meras ,kaip pavizdys! Trūksta źodźių .

  • Galite parašyti sąrašą tų „daug šalių“ ? Mums nekiša, mes grasiname sankcijomis gamintojui, kad jis nesugeba padaryti, tiek kiek žadėjo.

 6. Tai jei paskiepyti nesaugus tai ka as zinau

 7. Lažybos !!! :)

  Lažybos: Kuriam iš jų komplikuosis krešuliais ? 🙂

 8. Vakcina neapsaugo nuo viruso uzsikretimo ir jo platinimo.Tiek skiepytas,tiek neskiepytas gali buti viruso nesiotojas.Ir ne tik siai vakcinai tas galioja.Vakcinuojates tik del saves,kad persirgtumete lengvesne forma,o je tam kad nebeapsikrestumete ar nelatintumete viruso.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.