Membershop.lt: kokybė ir pasitikėjimu grįsta prekybos politika

Tuos gūdžius tarybinius laikus, kai misija nusipirkti dailią suknutę, taip dievinamus kvepalus ar kokybiškus batus tapdavo tiesiog neįmanoma, daugelis mūsų žino tik iš tėvelių ar vyresnių kolegų pasakojimų. Smagu, kad rinkos pasaulis keičiasi ir vis sparčiau prisitaiko prie žmonių poreikių, vis daugiau palikdamas laiko ir erdvės reikšmingesniems darbams. Tačiau žmogus jau taip sutvertas, jog visuomet ieško patogesnių alternatyvų. Todėl šiais, ne dienomis, o valandomis sparčiai greitėjančio gyvenimo tempo laikais, skirti keletą valandų vaikšinėjant po parduotuves ir ieškant norimos prekės, jau tampa neįtikėtina prabanga.

Ką gi, išeitis ir vėl rasta – internetinės parduotuvės. Jos savo gausa ir įvairove niekuo nenusileidžia fiziniams, konkrečioje vietoje ir pastate įsitaisiusiems butikams. Visų internetinių parduotuvių subtilybių ir išskirtinumo niuansų išdėstymui prireiktų nemažai laiko ir popieriaus lapų. Todėl pasirinksime vieną, mūsų “surinktomis” žiniomis pačią populiariariausią ir internautų gausiausiai lankomą “internetinį buduarą”. Kalba sukasi  apie Membershop.lt.

 Kodėl Membershop.lt?

Jau nuo pirmų dienų internetinių parduotuvių gyvavimo žingsnius sekantys lankytojai teigia, jog “Membershop.lt” pavadinimas – vienas pirmųjų, atsiradusių lietuviškos internetinės prekybos platformoje. Daug vandens nuo tų pirmųjų akimirkų nutekėjo, tačiau mūsų minimas internetinio išpardavimo klubas vis dar gyvuoja ir, negana to, neužleidžia lyderio pozicijų. Kur slypi šios sėkmės paslaptis?

Originalūs vardiniai rūbai bei aksesuarai

Jeigu Jūsų piniginės siūlių neplėšo pinigų kupiūros ir nesate geriausiai uždirbančių profesijų dešimtuko atstovas, tačiau puikiai nutuokiate apie kokybiškų vardinių drabužių teikiamus privalumus, nenusiminkite. Garsiausi mados vardai gali būti daug arčiau ir prieinamesni, nei manote. Negana to, originaliais, garsiu vardu besipuikuojančiais drabužiais galite pasipuošti už stulbinamai mažą kainą. Tokius “stebuklus” savo klientams nuolatos stengiasi pateikti profesionali Membershop.lt komanda. Šioje erdvėje savo pirkėją jau surado “Puma”, “Wrangler”, “Calvin Klein”, “Guess”, “Adidas” ir kiti žinomi aprangos bei aksesuarų mados vardai.  Pardavimų klubas bendradarbiauja su tiesioginiais žymiausių pasaulyje prekinių ženklų gamintojais ir oficialiais jų atstovais. Todėl užtikrinti visų prekių aukščiausią kokybę bei autentiškumą šiai komandai yra išties nesudėtinga. Jos darbuotojai su šypsena sako: smagu gatvėje išgirsti dviejų stilingai pasipuošusių merginų pokalbį, neva pigūs brendiniai rūbai – išskirtinis Membershop.lt internetinės prekybvietės bruožas.

Stilingas pateikimas – atgaiva sielai ir akims

Viena, iš pirmo žvilgsnio visai nereikšminga, detalė, verčianti vis iš naujo užsukti į mūsų “apkalbamo” internetinio prekybos tinklo puslapį – vizualiai patrauklus prekių pateikimas. Kai patikusį drabužį ar stilingą rankinę per petį persimetęs demonstruoja gyvas modelis, o ne manekenas, nejučiomis pasijunti tarsi bendrautum su seniai pažįstamu bičiuliu. Rodos jo spinduliuojantis žvilgsnis ir pasitikėjimu dvelkianti gyva laikysena negali sumeluoti apie svarbiausio toje nuotraukoje akcento kokybę. Visai nesvarbu  ar tai – sijonas, džinsinis švarkelis, koketiška delninukė ar masyvūs blizgūs auskarai. Tiesiog norisi vėl ir vėl prisiliesti prie aukštosios mados, kurią matome tik garsiausiuose madų žurnaluose. Skirtumas tas, jog šiuos mados pasaulio  perliukus galima įsigyti ir parsigabenti į namus vos keliais kompiuterio klavišų paspaudimais. Jeigu tai  mūsų piniginei nepadarys didelės žalos, tai kodėl tuo nepapsinaudojus…

Saugumas interneto džiunglėse

Vienas didžiausių pavojų, tykančių internetinėje prekyboje – grėsmė susidurti su „netikromis“ internetinėmis parduotuvėmis, ko pasekoje, ne tik nesulauksite pageidaujamos prekės, bet ir patirsite nemenkus finansinius nuostolius. Jeigu Jūsų pasirinktos parduotuvės tinklapyje turite galimybę palyginti pageidaujamos prekės kainą su kitų prekeivių siūlomomis tokio paties gaminio kainomis, tuomet turite reikalų su sąžiningu prekybininku. Dar vienas pliusas – kitų pirkėjų atsiliepimai, pageidavimai ar priekaištai. Membershop.lt tinklapyje ši erdvė – išties prieinama ir atvira visiems lankytojams. Anot Membershop.lt prekybos specialistų, konstruktyvi ir pamatuota kritika, anaiptol, neatbaido potencialių pirkėjų. Atvirkščiai, verčia atidžiau pažvegti į kliento poreikius ir lūkesčius. Tai, ar pardavėjas reaguoja į išreikštą kritiką ar tiesiog viską praleidžia pro ausis, „patyrę pirkėjai“  sako –  nesunku pastebėti.

Na, galiausiai, svarbiausias faktorius, sakantis, kad viena ar kita internetinė parduotuvė  yra patikimas prekybos portalas – jos gyvavimo laikas. Mūsų minimas išpardavimų klubas „Membershop.lt“ gyvuoja jau daugiau nei 10 metų. Sutikite, tiek laiko taikyti nešvarią ir pirkėjus mulkinančią prekybos politiką ir tuo pačiu išlaikyti vis gausėjantį klientų ratą – išties neįmanoma.

Membershop.lt visada  pigiau

Klaidžiojant internetinių parduotuvių puslapiuose, nejučia susidaro įspūdis, jog žodis „išpardavimas“ – neatsiejamas atributas bet kurioje prekybos erdvėje. Ar tikrai tai tiesa? Taip, įvairiomis akcijomis, momentiniais išpardavimais ir kitomis pirkėjų pritraukimo priemonėmis naudojasi bene visi prekeiviai. Ne išimtis ir „Membershop.lt“. Tačiau visuomet verta atidžiau pasidomėti kas yra tikra, o kas – tik garsūs žodžiai.

Taigi, pirmiausia pradėkime nuo skaičių. „Membershop.lt“ komanda pačius karščiausius garsių prekių ženklų išpardavimus pirmiausia pasiūlo savo registruotiems vartotojams. Jų ši komanda jau skaičiuoja apie 100 tūkstančių narių Baltijos šalyse. Registruotiems nariams nereikia patiems ieškoti informacijos apie esamus išpardavimus, apie juos pranešama elektroniniu paštu ar SMS žinute ( nelygu kokią informacijos pateikimo priemonę pasirinksite registruodamiesi). Nuolatiniai pirkėjai džiaugiasi, jog tai su laiku tampa netgi puikia kasdienybę praskaidrinančia pramoga. Kiekvieną dieną pasiūloma nauja ir vis skirtingai prekei taikoma nuolaida. Tokiu būdu nuolatiniams pirkėjams suteikiama galimybė įsigyti originalias ir kokybiškas prekes net su 85 proc. nuolaida. Vienų prekių išpardavimas trunka vos vieną dieną, tuo tarpu, kitas su didele nuolaida galėsite apžiūrėti ir rinktis apie 4-7 dienas. Taigi, dinamiškumo ir šiek tiek pramogiškos nuotaikos apsiperkant “Membershop.lt“ išties nepritrūksite.

Skubėkite lėtai – būsite pirmas

„Membershop.lt“ komandos nariai sako, jog visai nebūtina stačia galva pulti registruotis ir tuoj pat tapti jų išpardavimo klubo nariais. Anot jų, visuomet verta detaliau susipažinti su siūlomomis prekėmis, jų asortimentu, gamintojų ženklais ir kitais niuansais. Visuomet galima pradžiai įsigyti vieną patikusią prekę ir „savomis rankomis“ įsitikinti jos kokybe. Ties šia vieta sustokime. Tikrai profesionali komanda visuomet suteiks galimybę, jeigu klientas neteisingai pasirinko prekės dydį, spalvą ar tiesiog daiktas jam realybėje pasirodė ne toks patrauklus, ją grąžinti ir atgauti pinigus. „Membershop.lt“ suteikia bet kokias prekės gražinimo garantijas. Jeigu nuspręsite, jog įgytas drabužis, aksesuaras, kvepalai ar kitas širdžiai mielas daiktas neatinka Jūsų lūkesčių, pinigus atgausite per 14 dienų. Šios komandos nariai tvirtina, jog devizas „Grįskime bendradarbiavimą geranoriškumu ir sąžiningumu“ visuomet atsiperka šimteriopai. Be to, pinigų grąžinimo procedūra yra reguliuojama Lietuvos respublikos įstatymų.

Na, jeigu liksite patenkinti nauju, nebrangiu, bet garsų prekės ženklą turinčiu pirkiniu, tuomet „Membershop.lt“ kviečia į savo gausų klubo narių ratą. Juk kartais reikia visai nedidelių ir paprastų permainų, kad kasdieninis gyvenimas sužibėtų naujomis spalvomis.

5 Komentarai

  1. o ar pamenate kai atgavus nepriklausomybę atsirado komercines parduotuvės. o jau kokių graziu rubu budavo, bet ir kainos, kaip sakydavo, kartu su pardaveja iskaiciuota . dabar tai tik pinigu turek yra visko

  2. Pirkaui kažkada iš šios parduotuvės akinius nuo saulės. Guess, tipo, išpardavimas, tipo originalūs… Ir ką? Gavau 100% “padielką” už 90€, ciratiniame maišelyje, be originalios pakuotės, be gaminio paso, be ID… Akių dūmimas tiems, kas gyvenime originalios prekės nematę…

  3. Pirkau prabangų vokišką laikrodį, o gavau ,taip ir parašyta,made in china.Rūbų kokybė tragiška: siūlės kreivos, siūlai nenukarpyti išlindę,toks įspūdis,kad siūta kažkokiame garažėlyje,net ne made in china.Gražūs tik paveikslėliai

  4. Pirkau prabangų vokišką laikrodį, o gavau ,taip ir parašyta,made in china.Rūbų kokybė tragiška: siūlės kreivos, siūlai nenukarpyti išlindę,toks įspūdis,kad siūta kažkokiame garažėlyje,net ne made in china.Gražūs tik paveikslėliai .jeigu kometaras jau yra tai kodėl nespausdinate?

  5. Susidūrusi su tuo.

    Oi jo nieko perdaug kokybiško ir originalaus.Pritariu rašiusioms komentatorėms,o pati sistema grazinimo tikrai ne 14 dienu,niekas ten perdaug tuo nesirupina…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.