Medžių lajų takui – 1-eri

Anykščius užplūdusių turistų srautas atslūgo tik po pusantro mėnesio, o per tą laiką objektas uždirbo 100 000 Eur. Prabėgus metams ir šalyje kaip grybų po lietaus pridygus apžvalgos bokštų, tapo aišku, jog panašiais statiniais nieko nebenustebinsime. O užsienyje takai virš medžių tarnauja ir susisiekimui.
Vaikštant Vienos zoologijos sodo medžių lajų taku galima ne tik stebėti augmeniją, miesto panoramą, bet ir patekti į tradicinę austrų ūkininko sodybą. Joje visos sąlygos čia praleisti tiek laiko, kiek tik nori. Lankytojams siūloma prisiliesti prie šios tautos kultūros, paveldo, paragauti senovinių patiekalų ir pan. Atgal į zoologijos sodą grįžtama dvejais keliais – tomis pačiomis medžių viršūnėmis arba takeliu.
Kad Šilelio takas nėra pats unikaliausias ir ilgainiui turistams nebebus toks svarbus kaip dabar, suprato ir pati Regioninio parko direkcija. Iš karto po to, kai Madride anykštėnų delegacija atsiėmė Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos apdovanojimą už „Turizmo inovacijas įstaigose“, prabilta apie dar ambicingesnį projektą – povandeninį apžvalgos taką.
O pati realiausia naujieną, kurią siekiama įgyvendinti, – kabantis dviračių tiltas virš Šventosios.
{gallery}galerijos/medziu_takas_austrija{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.