Medikų šventinis vakaras (fotoreportažas)

Gruodžio 6 dieną vyko Anykščių medicinos įstaigų darbuotojų šventinis vakaras.

Anykščių kultūros centro didžiojoje salėje medikus pagerbė Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, mero pavaduotojas Dainius Žiogelis, administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė, Seimo narys Antanas Baura. Vakarą vedė Anykščių kultūros centro direktorė Dijana  Petrokaitė .

Tiesa, medikus norėjo pasveikinti ir daugiau anykštėnų, bet pasklido kalbos, kad vakaras lyg ir uždaras, lyg ir tik su pakvietimais, tad dalis norinčių nerizikavo eiti.

O kaip vyko vakaras – Tito FALKAUSKO fotoreportaže.

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Jau buvau tulpę nupirkęs savo daktarei, bet sakė Zosė, kad neįleis, parnešiau žmonai.

 2. jai juos gaudytu imunitetine kaip policininkus ,ju is vis beveik nebutu,juk visi gerai ta zinom ,su svente

 3. Leonas Alesionka

  Sveikinu savo buvusius žilagalvius kolegas ir juos keičiantį jaunimą! Siunčiu jums tai, ką geriausio šiai progai galėjau rasti internete: https://www.youtube.com/watch?v=NGorjBVag0I

 4. gerai ,kai pabuvę ilgokai pensijoje dar dirba galima ir gerai pabaliavoti . Va nauji vadovai ir renginys kaip ir užslaptintas,o salėje vietų tuščių daug. Manau,kad kažkas parašys plačiau.

 5. Su pagarba , visų profesijų žmonés verti pagarbos,o žmonių yra visokių ,ne mums teisti,nuostabios slaugytojos,atsakingas jų darbas,pastaruoju metu teko daug lankytis ligoninei ,poliklinikoje,tik gerą žodį galiu pasakyti,

 6. Gražus mùsų Anykščiai ,reik pagerbti ir ne tik gydytoja,yra ir nuostabių paprastų žmonių,galétu savivaldybé suorganizuoti ,geriausio kaimyno,nuostabios pardavéjos,slaugytojos ar šauniausia vaiko pagerbima,kur dingo renginys“ Anykščių garbé,,

 7. Tai buvo medicinos darbuotojų Kalėdinė vakaronė, todėl ir uždara (salė buvo nuomota), per Kalėdas pas jus gal nesueina visa gatvė?

 8. juk tai labai puiku tur but taip ir reikėjo parašyti straipsnį. Abejoju,kad dauguma dalyvavo. Visai pavydo nėra ir buti negali. Šventes reikia švęsti,o darbą atlikti be priekaištų.

 9. kokie jie bebūtų, bet kai blogai su sveikata – pirmiausia bėgate pas juos. Ne pas merą ar vicemerą, ar net SEIMO NARĮ, o pas paprastą provincijos daktarėlį.

 10. anykštėnas

  Su didžiausia pagarba Anykščių medikų bendruomenei.Būkite sveiki, gražių artėjančių švenčių Jums visiems

 11. nebešventiška

  kažkaip nebešventiškai atrodo ,kai poliklinikoje prie durų reikia pasėdėti apie 2 val kol pakliusi pas gydytoją. Pas mus gal niekados nebus tvarkos. Anksčiau taip nebuvo. Laukiau draugės tiek laiko,maniau,kad kažkas atsitiko.. Atsiprašau gal tokios taisyklės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.