Medikai gelbėjo tariamai automobilio partrenktą vyrą

Šiandien, apie 20 valandą, praeiviai iškvietė greitąją pagalbą Anykščių Šaltupio gatvėje, netoli turgaus, ant šaligatvio pusiau gulomis įsitaisiusiam pusamžiui vyrui.
Vyriškis galimai buvo ne visai blaivus, kojoje juto skausmą ir negalėjo atsikelti pats. Šalimais stovėjo nelaimėlio draugai. Medikų ekipažas bandė išklausti, kas jam nutiko, ar išgėręs griuvo, bet vyras teisinosi, kad ne taip buvo, esą jis ant šaligatvio atsidūrė, nes „kaukštelėjo mašina“.
Toks aiškinimas visai neįtikino medikų, kurie, prieš keldami jį į automobilį, įmobilizavo vyriškio koją įtvaru. „Aišku, nedirbi, nedraustas, darbo biržoje nestovi?“ – teiravosi sesutė. „Dirbu“, – garantavo vyras. Paklaustas, kurgi jis dirba, vyras nieko neatsakė, tačiau į pagalbą atėjo jo draugai. „Pas Gelažinį“, – nurodė tikėtiną darbovietę. Tiesa, kai medikai paprašė padėti sužeistąjį įkelti į automobilį, vyrai kažkodėl staiga prisiminė, kad turi skubių reikalų, medikams padėjo tik vienas iš būrelio.

Į tokias istorijas medikai patenka gana dažnai. Štai liepos mėnesį jiems teko gabenti į ligoninę iš upės pareigūnų  “iškrapštytą” vyrą, kuris nušoko nuo A. Baranausko tilto į Šventąją. Vėliau jam buvo nustatytas daugiau kaip 3 promilių girtumas.

NYKŠČIAI

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.