Medikai gelbėjo nukentėjusius nuo karščio ir alkoholio

Sekmadienį greitosios pagalbos ekipažas vyko į Anykščių Šaltupio gatvėje esančią vaikų žaidimų aikštelę.

Priežastis visai nevaikiška, nes ant suoliuko sėdėjo vyras ir moteris, iš žaizdos vyro galvoje sruvo kraujas. Paklaustas, kas atsitiko, vyras žvaliai aiškino, kad susižalojo nugriuvęs ant šaligatvio eidamas šia gatve.  Matėsi, kad aiškiai prie griuvimo prisidėjo ne tik karštis, bet ir suvartoto alkoholio kiekis. Porele, matyt,  net laukdama medikų nusprendė nešvaistyti laiko, todėl prie suoliuko stovėjo pusiau nugertas alaus bambalis.

Medikai sutvarstė galvą, atnešė vandens nusiplauti rankas ir išvežė nukentėjusįjį į ligoninę. O likusį ant vaikų žaidimų aikštelės kraują nuplovė vietos gyventojai.

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. visai ne Juozas

  kai tokie aikštelės terasos dangos tarpai išlūžę matyti nuotraukoje, tai čia eidamas ne tik galvą gali pasidaužti bet ir kojas ir rankas susilaužyti. Mano nuomone jei nukentėjęs nebūtų po traumos gėręs alkoholinio gėrimo, būtų galėjęs iš savivaldybės ar iš kitos įstaigos, kuri atsakinga už aikštelės priežiūrą ir saugią jos eksploataciją išsireikalauti kompensaciją arba prisiteisti visą žalos atlyginimą. Mano nuomone turistai tokiam aplaidumui nebus nuolankūs.

  • Visai ne Marytė

   Kai su teksto suvokimu prastai, tenka dar kartą skaityti: „Paklaustas, kas atsitiko, vyras žvaliai aiškino, kad susižalojo nugriuvęs ant šaligatvio eidamas šia gatve.“
   Tai prie ko čia žaidimų aikštelė, jos danga ir siūlymai teistis dėl žalos atlyginimo?

   • Poniai ne Marytei

    Bet ten vaikų aikštelė, tai ar reikia laukti kol vaikas susižalos ar susilaužys koją ?? Ar vaikams atėjus į žaidimo aikštelę, tos lentos užsitraukia 🤔

 2. Interpretuoti nukentėjusio, patyrusio galvos traumą pasisakymą įvykio vietoje, neapklausus galimų liūdininkų, vengiant atsakomybės dėl viešoje vietoje, viešo naudojimo paskirties infrastruktūros nesaugios būklės, kuri akivaizdi iš fotomedžiagoje užfiksuotų duomenų, jau parodo, kad problema yra. Todėl žiniasklaida, turėdama teisę ginti viešą intersą, galėtų paprašyti oficialių paaiškinimų iš seniūnijos, kurios teritorijoje užfiksuotas vaizdas vadovų paaiškinimų, bei kokie veiksmai bus priimti, kad žmonės nepatirtų traumų dėl nesutvarkytos aikštelės.
  P.s. žurnalistai neturėtų piknaudžiauti informacija, šiurpinančia silpniasnių pojūčių į aprašomas aplinkybes žmonių reakcija.

 3. Blę kai rimtai. Numušė norą pasisakyt net

 4. pridare visa miesta suoliuku , o juos visus bl uzsede bambuoliniai , kokiam senukui ir vietos nebelieka ir noro nebera…net ir vaiku aikstelej bl isitaise

 5. Jau prieš devintą ryto vakar sėdėjo trys bambaliniai ir gurkšnojo, tai gal iš tos kompanijos, vaikų aikštelėj vaikams vietos nėra.

  • tai jeigu matai ir nepraneši apie viešos tvarkos pažeidėjus bendruoju pagalbos telefonu 112, tai kaip ir pritari tokiam elgesiui ar tikiesi, kad policijos angelai sargai iš viršaus viską mato?
   Va kai savivaldybė prisipirks vaizdo kamerų su garso įrašymu, tai galėsi tada jai pretenziją pareikšti, kad žiūri į ekraną ir nereaguoja į viešos tvarkos pažeidėjus arba į tai kad vaikų aikštelės terasos lentos išlūžę, kur gali prasmegti, o jie nešalina pavojų keliančių aplinkybių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.