Medicinos reformos grimasos – ligoninė nubausta už tai, kad gydė

Anykščių ligoninės vyriausiasis gydytojas Dalis Vaiginas Anykščių rajono tarybai pateiktame ataskaitos  papildyme teigė, kad  didinti pacientų skaičių, kurie gydomi ligoninėje, ne tik nenaudinga, bet ir kenksminga  finansiškai. Pasak  vyr. gydytojo,  ligoninė buvo finansiškai nubausta už tai… kad  gydė per daug ligonių.

„Auginti be galo stacionarines (aktyvaus gydymo) paslaugas ne tik nesusidaro objektyvių priežasči,  bet ir kenksminga mūsų ligoninei finansiškai. Antai dėl 2017 m. hospitalizacijos rodiklio viršijimo, įstaigai 2018 m. sumažintas sutartinis finansavimas 30,5 tūkst. eurų šioms paslaugoms“,  – teigė D. Vaiginas.

Linas BITVINSKAS

20 Komentarai

 1. Angelė, pragaro merga!

  TIK JAU NEREIKIA LIA LIA LIA… !

 2. Vaiginai, nebetempk tu gumos! Nebestabdyk ligoninės progreso! Jau gana . Sočiai pagyvenai, a ne? 🙁

 3. ne progresą stabdo, o tempia į dugną. Pusė daktarų – pensininkai, kita pusė atvažiuojantys iš kitų ligoninių. Važinėsim į Uteną, Ukmergę ir Panevėžį. Prisivadovavo…

  • Taip Jonai! O kur dar buvę alkoholikai, per girtuoklystes praradę darbą kitose ligoninėse, išvyti, bet Anykščiams labai tinkami?

 4. nuotrauką galima būtų pavadinti “rabočeje mesto lenina”…

 5. Kodel jus visi tokie pikti ant vyr gydytojo. Juk tiek metu vadovavo ligononei ir visada moka laiku atlyginimus,ko kitose ligoninese daznai veluoja. O del nuvaziavimo i kt.rajonu gyd ne taip jau paprasta. Ne kiekvienas turi pinigeliu ar savo transporta. Ir niekas ten nelaukia isskete rankas. Visur reikia laukti registruotis. Sekmes jums gydytojau.

 6. To Anykštėnė

  Netiesą parašei. Skubiai nuvežti į Ukmergę tai labai žmogiškai apžiūrimi, paguldomi. o į poliklinikas registruotis taip pat laukti ne ilgai,patyriau.

 7. Jis gi nori išeitinę, kaip jis gali netempti gumos.

 8. Gėda skaityti.Kokie šlikštūs ir pikti žmonės.

 9. Ligoninė ne gydo, o greičiau luošina arba siunčia myriop žmones, ypač po echoskopuotojos tyrimų. O greitajai nuvežus į priėmimą 3 val nakties atėjęs gydytojas, beje atvažiuojantis, vietoj, kas atsitiko, iškart pasako ko naktį atvažiavot, negalėjot sulaukt kol pas šeimos gydytoją galėsit kreiptis. Gaila Anykščių žmonių su tokia gydymo kokybe Anykščių ligoninėj. O kokybė labai daug priklauso nuo vadovo.

 10. Liūdnai suvadovauta

  Administratoriai ir skyrių vedėjai turi sekti, ar koks gydymas neviršintas, o ne aimanuoti, kai šaukštai popiet.

 11. pinigus reikia skaičiuoti. Visiška betvarkė ligoninėje. Privati įstaiga su tokiu vadovavimu seniai būtų bankrutavusi. Tiktai nerėkit, kad sveikatos apsauga – ne verslas. Visur reikia pinigus skaičiuoti.

 12. Siaubinga si istaiga…mums teko taip pat nakti nuvykti i ligonine. Tai taip nepatiko budinciai Gyd.,kad pazadinom…. sako reikejo greitaja kviesti jie ir tokiu pat vaistu butu suleide. Mes vykom I ligonine del priezasties,kad galim patys nyvykti. Kad netrukdyt greitosios,galbut kazkam labiau reikes nei mums…i cia ne kad pagirtu. Bet gavom paziuret,,I surugusius snukius,,

 13. Iš rašymo stiliaus galėčiau įtarti, kad tamstos snukis irgi nebuvo mielas. Medikai atsakė tuo pačiu.

 14. Tegul vyr gyd iseidamas ir Almute issiveda,kaip gi ji be jo bus,sunku jai.

 15. Man ji labai nemiela

  O ką su ja veiks, kai naudos iš jos neturės?

 16. Tiek kad jie abu labai laimingi ,ir Almute labai laiminga salia jo ,tada pasigirs kolegom kad sefas salia jos.

 17. Kol mirtis išskirs...

  Labai jau čia tas šefas bus įdomus po kelių mėnesių. Nebent pinigais bus aptekęs. O šiaip nė jaunas, nė gražus, nė proto turįs. O ta Almutė, tai kas tokia? Jei žmona, tai turės jį kęsti iki grabo lentos. Barščius virti ir skarmalus skalbti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.