Mažins krūvį juristui

 

Paskelbus apie naujas šalto vandens kainas, komentaruose pasirodė informacija, kad UAB „Anykščių vandenys“ atsisakė juristo.
„Nauja valdžia pamažino vandenų etatus. Bet juristo sumažinimo per maža, reiktų kadrų valymą pratęsti“, – parašė vienas iš komentatorių. Paklausėme UAB „Anykščių vandenys“ direktoriaus Alvydo Gervinsko, ar išties įmonėje nebeliko juristo. „Kol kas turime, iki naujų metų“, – „Nykščiams“ sakė A. Gervinskas. Paklausus, ar tai reiškia, kad kitais metais įmonėje juristo nebebus, A. Gervinskas teigė, kad ši pareigybė išliks. „Juristas bus, bet nebedirbs visu etatu, nes krūvio nėra“, – aiškino A. Gervinskas.
UAB „Anykščių vandenys“ teisininku dirba Arūnas Liogė, buvęs praeitos kadencijos Anykščių rajono tarybos narys, nepartinių sąrašo lyderis.
Linas BITVINSKAS

15 komentarų

 1. Šaunuolis vadovas. Valio.

 2. kur nauja vandens kaina

  • Nauja kaina yra suderinta su Valstybine energetikos reguliavimo taryba ir šį mėnesį rajono savivaldybės taryba ją tvirtins arba netvirtins.

 3. komunalininkas

  Nu , kaip su KIK juristu kuris iš vis nieko nedirba.

 4. Tai ar Liogė išvaromas?

 5. Po truputi varomi lauk visi Tubio statytiniai gavę darbą tik dėl rankytės pakėlimo reikiamu momentu. Vandenų vadui irgi reikėtu trauktis, nes tai Tubio komiteto ir buvęs komjaunimo pirmininkas ir Tubiui lojalus žmogus.

  • Politinis vėjas

   Nieko naujo . Vieni varomi lauk , kiti priimami. Kas valdžioje, tų kadrai priimami į tarnybą. Svarbiausia kad būtų socdemiškai ar valstietiškai užangažuoti , t,y, partiniai.

  • Ats. Valentui

   Nors, kaip rašo Valentas, vandenų vadas yra Tubio komiteto ir buvęs komjaunimo pirmininkas ir Tubiui lojalus žmogus, bet , visų žiniai, jis sąžiningai laimėjo konkursą vandenų direktoriaus pareigoms užimti.

 6. o koks jums skirtumas vis tiek vandens kaina nepigs

 7. kaip idomu. O tai iskilus kokiam reikalui su teismai, samdys advokatus is Vilniaus ? Bus pigiau ?

 8. Tamsta, Jūsų žiniai kilus teisminiam ginčiui, p. Liogė ir negalėtų teisme atstovauti, tą daro tik advokatai ar advokatų padėjėjai. Dėl juristo pareigybės. Daugelyje maženiųjų (regioninių) viešųjų vandens tiekėjų juristų ir nėra arba jie tikrai nereikalingi visai darbo dienai. Šiam reikalui gali būti perkamos konsultacinės paslaugos, kurių išlaidos nebūtų didesnės nei juristo darbo vieta. Be to, paslaugų teikėjas bet jau dažnu atveju turi platesnį akiratį, nes verda ne savo sultyse. Kokia gali būti specialisto kompetencija, jei jis dirba realiai tik gal 2 dienas per savaitę. čia panašiai kaip ir su chirurgu. Ar eitumėt pas tą, kuris operuoja tik kartą per mėnesį?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.