„Maximoje“ – akcija gyvūnams padėti

Gruodžio 12 dieną nuo 10 valandos Anykščių prekybos centre MAXIMA prasidėjo gyvūnų teisių gynimo organizacijos VŠĮ „Viskas yra įmanoma“ akcija „Siekime pergalių ne tik krepšinio aikštelėje“. Pagrindinis šio renginio tikslas – padėti Utenos gyvūnų prieglaudoje gyvenantiems globotiniams.
Akcijoje dalyvauja Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančio Anykščių „Elmio“ komandos nariai ir savanoriai. Akcijos koordinatorius Ainius Strazdas (nuotraukoje -pirmas iš kairės) „Nykščiams“ sakė, kad Anykščiuose akcijoje dalyvauja trys „Elmio“ krepšininkai ir keturi savanoriai.
„Viskas yra įmanoma“ savanorių komanda aukas rinks nuo 10 valandos iki 14 valandos, po pietų akcija persikels į Uteną, kur analogiškoje akcijoje dalyvaus Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) besivaržančio Utenos „Juventus“ klubo krepšininkai.
Surinkti maisto produktai bei kitos prekės gruodžio 13 dieną bus perduotas Utenos gyvūnų mylėtojų draugijai – tiems, kurie kiekvieną dieną rūpinasi likimo nuskriaustų keturkojų gerove.
Linas BITVINSKAS

18 komentarų

 1. veikia sporto centro vadybininkas Šiaukštas , jis turėtu dirbti šiuo metu sporto centre .

 2. Geras darbas

 3. zmonemis rupinkites,sunauja kaip sake ozys

 4. zaldokai nebumbek o prisidek prie gyvuneliu islaikymo

 5. numaviciui i londona emailo parasyti nesugebejot? gal susigraudintu pries kaledas viena kita eura svara nuo milijardo paaukotu

 6. Kokie visi pikti.Džiaugtis reik,kad tokios akcijos….Žmonės gi biški susimastykit,jus patys taip ir padarot,kad reikia rūpintis vargšais gyvūnais.

 7. Klausimas,o patys aukos ar tik i aukas rinks?

 8. gal duos pavalgyti is to maisto ir zaidejams, labai jau sukude atrodo…

 9. taigi matosi, renka aukas suneliams

 10. gerbiu tokius žmones, kurie organizuoja tokias akcijas, juk gyvūnai patys savimi nepasirūpins.Kartais turėti gyvūnėlį šalia didesnis džiaugsmas, negu suirzusį, gyvenimu nepatenkintą bumbeklį. Artėja šventės, o visi pikti, suirzę, kas mums pasidarė?

 11. Viliuk ,na ir kur tu matai piktus žmones..gal tu pats piktas ,suirzęs ir bambeklis .sako toks tokį pritraukia. cia žmones išsako savo nuomone.turetum suprasti , kad ji nebūtinai turi sutapti su taviškė.jau ne sovietmetis ,kai žmones negalėjo jos issakyti. Tad tegul išsisako nesinervink

 12. Girdejau Şiaukstas direktorium bais nori but, tai ir pradeda reklamuotis.

 13. O kas čia organizuoja prekibos centrai? Padidinti pardavimus reik? Gal gana naudotis žmonių gerumu, neprašė ir taip nualintos liaudies patys, ponai paukokite, nemanau, kad bankrutuosite

 14. Aciu Jums saunus jaunime .Aciu uz meile gyvuneliams.

 15. Šaunuoliai! Pritariu tokiai akcijai. Ir pati prisidėjau 🙂

 16. "Gyvuliai" sparčiai dauginasi

  Kiek pas mums ,kiekvienam dirbančiam, tenka išlaikyti „gyvulių“ , tai turbūt nėra daugiau nei vienoje šalyje. Gyventojų Lietuvoje sumažėjo per pusę , o tų siurbėlių valdžiažmonių pastoviai tik didėja . Atsiranda vis naujų postų ir absurdiškų kontorų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.