Marijona Fergizienė prašo panaikinti autobuso maršrutą

Aktyvioji anykštėnė Marijona Fergizienė parašė Atvirą laišką Anykščių savivaldybės vadovams.

Prašome panaikinti autobuso Anykščiai – Niūronys ,važiuojančio 12,30 val. antrdieniais ir ketvirtadieniais reisą ir nutraukti jo finansavimą. Apie tai rašėme 2020 birželio 23 d.

Apsidžiaugėme, kad pradėjo kursuoti antradieniais ir ketvirtadieniais autobusas Anykščiai – Niūronys 12,30 val. Patogu senyvo amžiaus sodininkams, kurie gali grįžti anksčiau, nei laukti 16, 30 val autobuso.Šiandien buvo pirmas reisas. Vairuotojas paaiškino, kad tas autobusas sustos tik stotelėse, todėl laukiančių prie pirmo įvažiavimo nepaims. Kiti autobusai tos pačios firmos ,tokių reikalavimų nekelia. Labai paslaugūs, mandagūs, tvarkingai apsirengę, lyg eitų į savo vestuves.Gyventojams, kurie turi sveikatos problemų, nueiti 100 m. iki stotelės, jau kelionė. Matomai teks padėkoti Anykščių savivaldybės vadovams už norą pagelbėti senyvo amžiaus sodininkams ir paprašyti nutraukti 12,30 val. autobuso reisą Anykščiai – Niūronys. Pagaliau ta diena atėjo. 2020 liepos 10 d.

Gerb. Anykščių savivaldybės vadovai. Labai dėkojame už norą padėti senyvo amžiaus sodininkams, bet tai ne vien nuo jūsų priklauso.Autobusas maršrutu Anykščiai – Niūronys važiuojantis antradienį ir ketvirtadienį 12,30 val. vairuotojas sustoja tik sustojimuose. Sodininkams nepatogu, todėl juo nevažiuojama. Mes stebime, kaip autobusas padidinęs greitį pravažiuoja nesustodamas. Savivaldybei mokėti už vairuotojo pasivažinėjimą netikslinga, todėl prašau panaikinti reisą Anykščiai-Niūronys, vykstantį antradienį ir ketvirtadienį 12,30 val.iš Anykščių.Tokios pat problemos buvo ir praeitais metais su tuo pačiu reisu. UAB “Transporto centras” tam reisui , matomai, paskiria ypatingą vairuotoją, kuris nervintų keleivius ir priverstų juos pačius prašyti panaikinti tą reisą. Uždarius maršrutą laimingi liksime visi: Savivaldybei reikės mažiau mokėti. UAB “ Transporto centrui“ sumažės vienu maršrutu, kuris buvo labai nemėgiamas. Sodininkai nesinervins, kad tuščias autobusas pravažiuoja pro šalį.

Anykščiai išbandė du vežiotojus. Daugiau nei porą dešimtmečių talkino panevėžiečių UAB “Autovelda”, kuri turėjo pragyventi iš vežamų keleivių. Todėl jokių konfliktų su jais nebūdavo. Antrus metus vežioja vilniečių UAB” Transporto centras”, kuriam mokama nuo nuvažiuotų kilometrų. Nors autobuse nebus nė vieno keleivio, savivaldybė apmokės sutartą sumą. Todėl ir vakar , liepos 9 d. tuščią autobusą, kuris dar padidino greitį pravažiuodamas pro mane, palydėjau akimis ir nuėjau ieškoti transporto vykti namo.

Marijona Fergizienė

15 komentarų

 1. Gal prasykite,kad stotele perkeltu i jums patogia vieta ,o ne reikalaukite ,kad stotu kur panorite,tam ir stotele, kad sustotu,o jei vairuotojas sustoja pagal jusu nora,tai nusikalsta eismo taisyklems

 2. Tai gal nuo duru iki duru dar toki marsruta jai padaro…..a

 3. Anykštėnas

  Kodėl vežėjas nepasako “, Jūs mokate per mėnesį už tą ar kitą maršrutą 500 eurų, Mes pinigų imti negalime, nes pervežėme tik 10 keleivių.”

 4. M.Fergizienė

  Savivaldybė tegul pasiūlo UAB “ Transporto centrui” padirbėti savarankiškai be jokių papildomu išmokų. Kiek susirinks pinigų už keleivių vežimą tiek ir turės. Mokėti tūkstančius už paslaugą kuria gyventojai nesidžiaugia yra tiesiog mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas.

 5. Nesijaudink, Marijona, nei taves nei kitu nebegirdi seniai vadai

 6. O nebandėte autobuso laukti stotelėje? Pabandykite, įtariu, kad sustos.

 7. Už tokius pinigus, kuriuos kaip kompensacija sumoka Anykščių savivaldybė, vairuotojas turi ne tik sustoti, bet ir į autobusą Marijoną įkelti.

 8. Būkit geri, nenaikinkit to maršruto, mums labai patogu, stotelė netoli, dėkingi esame. O jei Marijonai nepatogu važiuoti anksčiau namo, tegul laukia vėlesnio autobuso. Nereikia tenkinti vienos keleivės norų prieš visų. Kodė ji vis rašo visų vardu tik savo nuomonę.

 9. Ner problemų, kviesk taxsi ir važiuok

 10. O gal davai panaikinkim ta supista Fergiziene? Nes jau atsibodo šita nupezus boba.

 11. M.Fergizienė

  Anykščiuose yra du vežėjai- UAB ,”Transporto centras” ir “Autovelda”. Dėl netinkamo keleivių aptarnavimo atsisakius reisui Anykščiai – Niūronys, kuris važiuoja antradieni- ir ketvirtadienį, 12,30 val, keleivių vėžiojimą perimtų UAB” Autovelda”. Kaimynė dėl reiso panaikinimo nesijaudinkite.

 12. DebiIizmas igauna pagreiti. 100 metru negali paeiti – tai visai marsruta siulo panaikinti principu jei ne man – tai niekam. Nemanau,kad zmones negalintys paeiti 100 metru dar aplamai kazkur autobusais vaziuoja. Jau negana to,kad del nelemtos koronos puses tarpmiestiniu autobusu neliko,tai dar ir vietini transporta visokios pensinikes uzsmaugs.

 13. Boba gerai imitus, o 100 metru jau paeit negali…Samdyk kavoliuna su Sigute – ir nuves ir parves …nuo duru iki darzo, tik susimoket reiks… vel beda ir verksmai

 14. Sodo kaimynė

  Nieks jos vežti nenori, todėl, kad eina su maišu šiukšlių, smirdi

 15. Marijona Fergizienė

  Kaip gerai, kad yra rajoniniai laikraščiai. Visi gali anonimiškai pasibėdoti, papasakoti apie savo savijautą,,pasakyti kaip mes Fergizienėij visko pavydiidime.
  Facebook jiems nepasiekiamas, nes ten rodoma pavardė, nuotrauka. Iš komentaro matoma koks jis žmogus. Žurnalistai, dažniau str. minėkite žinomu žmonių pavardės, tegul ir anonimai komentarą parašo, nors sekunde pasijaučia lygus tiem, apie kuriuos rašo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.