Marijona Fergizienė pastebi, kad Skvernelio raginimai anykštėnų neveikia

Išklausiau premjero Sauliaus Skvernelio pranešimą, kad reikia daugiau pirkti mažose parduotuvėse ir turguose. Rinkti pirkimo čekius, dalį sumokėtų pinigų gali net grąžinti. Be to čekiai už paslaugas gali dalyvauti loterijoje. Nusprendžiau – daugiau pirksiu Anykščių  turguje.

Sekmadienis. Išsiruošiau į turgų. Prieš pirkdama paklausiu , ar gausiu pirkimo čekį. Anykščių turguje niekas čekių neduoda. Einu pas pardavėją, kuris prekiauja batais. Vėl klausiu , ar gausiu čekį. Pardavėjas pyktelėjo ” Mergaite, apsidairyk, kur tu matai turgų. Didelis tuščios žemės gabalas aptvertas tvora ir viskas. Aš atvažiavau, ant žvyro pasistačiau stoginę nuo lietaus ir dirbu.”  Kiti pardavėjai verčiasi taip pat.

Viena sau mąstau. Kaip čia išeina. Turgus Anykščiuose dirba 6 dienas savaitėje. Renkamas mokestis, bet turgus toks, kokį paliko išeidami rusai. Kadangi iš surinktų pinigų jokios naudos, (nebent komunalininkų kokia ponia nusiperka kailinius), reikia turgų Anykščiuose padaryti nemokamą arba palikti simbolinį 10 ct. mokestį.

Galima Anykščiuose pastatyti Lajų taką, galima sutvarkyti namus Tilto gatvėje, bet  sutvarkyti turgų negalima niekaip.

Gerb. premjere S. Skverneli, patinka mums jūsų patarimai, bet Anykščiuose jie neįgyvendinami.

 Marijona Fergizienė

Vienas komentaras

  1. Liuks močiutė parašė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.