Marijona Fergizienė nežada sustoti

Aktyvioji anykštėnė Marijona Fergizienė pasiekė dalinę pergalę, tačiau kovoja ir toliau.
Visą pavasarį kovojusi, kas sodų bendrijoje “Elma” būtų išvežti bendro naudojimo konteineriai, ji vakar publikavo nuotrauką, kad komunalininkai juos išvežė. Vis dėlto, M.Fergizienė ir toliau reikalauja, kad būtų panaikinta ir pati konteinerių aikštelė, nes baiminasi, kad gyventojai ir toliau čia veš šiukšles.  “Sąvartynas likviduotas. Konteineriai išvežti. Iš likusios aikštelės galima spėti, kad čia turėjo būti sąvartynas ilgam naudojimui. Nukirsti augalai ir plytelėmis išklota aikštelė. Per šiukšlių krūvas jos net nesimatė.Kas ją įrengė neaišku, todėl negaliu kreiptis personaliai į tą savininką, kad išmontuotų aikštelę. Kreipiuosi bendrai. Prašau per 10 dienų išmontuoti aikštelę ir išsivežti panaudotas medžiagas.
Per porą metų gyventojai įprato visas šiukšles iš savo sodo nudrėbti prie kito sodininko tvoros. Pirmas klausimas” “Kur perkėlė sąvartyną? Mums buvo labai patogu, mūsų soduose švaru, o dabar pastatyti konteineriai gadins vaizdą”, – rašė M. Fergizienė.
NYKŠČIAI

10 Komentarai

 1. verslininkas

  Gal Fergiziene galetu sutvarkyti ir sodininku apsiukslinta privacia valda upes pakrante ties maudykla

  • Marijona Fergizienė nežada sustoti tol, kol negaus Vaigino kupolo dovanų!!! 🙂

  • Kaip privačioje valdoje sodininkai šiukšlina? Matyt valdos savininkas nevala- visas šiukšles paupin neša. Į mano teritoriją tai šiukšlių neatneša… Tai valda kokio pono?

 2. tik i miesta neveskit siuklinu nedarikit juk neturit siuksliu

 3. Verslininkui: privati upės pakranrė ties maudykla – labai idomu , tipo čia kaip lansberginio klano privatus piliakalnis.

 4. Sustok, traukiny!

 5. Tai kur deti sodininkams siukles isveze konteinerius o ziniu 0

 6. Marijonai ten net sodas nepriklauso…nei ji priklauso tai bendruomenei nei ka…ji net mokesciu sodu bendrijai nemoka,o aukleja kitus…maziau kreipkit demesi i sita teisuole…

 7. Dabar šiukšlių padaugės miškeliuose.Ot tai laimėjo Fergizienė…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.