Marijona Fergizienė įsijungė į rinkiminę kampaniją

Šiandien – paskutinė agitacijos diena. Anykštėnė Marijona Fergizienė, seniai besirūpinanti daugiabučių problemomis, nusprendė pasinaudoti paskutine galimybe pasisakyti ir agituoti už vieną iš kandidatų, nepaisydama partijų susitarimų.

„Prašau visus daugiabučių gyventojus balsuoti už Kęstutį Tubį vien tik dėl to, kad surastų normalią įmonę, galinčią administruoti daugiabučius. Prie buvusio mero S. Obelevičiaus daugiabučius administravo taip.
2009-09-30 gavau atsakymą iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos po to, kai buvo atliktas Vidaus auditas UAB ”Anykščių komunaliniame ūkyje” dėl daugiabučių namų administravimo ir eksploatavimo .“Nėra atskiros sąskaitos, o pinigai maišomi su visais už paslaugas gaunamus pinigus. Nėra buhalterio, kuris tvarkytų gaunamas įmokas. Sukauptų pinigų komunalininkų sąskaitoje nėra, nes metų gale juos reikėtų rodyti kaip pelną, nuo kurio reikėtų mokėti 25 proc. mokesčių. Reikėtų išaiškinti kieno kišenėse nusėda namo eksplotavimui skirti pinigai, žinoma, jei tai įmanoma.”
Toliau rašoma:  ”Daugiabučių namų eksplotavimui (priežiūrai) skirtos lėšos panaudojamos neefektyviai. Santechniko budėjimo valanda kainuoja 25,61 Lt. Per parą budėtojui sumokama 614,64 Lt. Vieno santechniko išlaikymas kainuoja apie 31 000 Lt (santechnikų yra 3.). Pagal audito duomenis elektrikų budėjimas 2008 m. kainavo 17310 Lt, … kadangi šiose sąskaitose yra ir bendrovės uždirbtos lėšos, tai atskirti jas nėra galimybės… Tikrąją padėtį būtų galima nustatyti, jei eksploatavimo lėšos būtų laikomos atskiroje banko sąskaitoje”.  Raštą parašė auditą atlikęs E. Cimbalistas, pasirašė Anykščių administracijos direktorius Vilius Juodelis.
Galiu tik pridurti, kad jokių elektrikų, jokių santechnikų nebuvo ir nėra. Reikalui esant talkina etatiniai komunalinio ūkio elektrikai ir kiti darbuotojai. Jiems už darbą papildomai nemoka“, – surašė M. Fergizienė savo argumentus.

NYKŠČIAI

 

29 Komentarai

 1. Turėjai pastaruosius kelis metus Tubį, kasnors pasikeitė? pagerėjo? Buvo pasirodęs vidury kadencijos ir teiravosi jūsų kokios problemos jūsų aplinkoje? Ar tiktais prieš rinkimus? 🙂

  • Klausimas

   O per 12 Obelevičiaus metų pasikeitė?

   • atsakymas

    pasikeitė, kai išsiblaivysi, išeik laukant ir apsidairyk…

   • Rajono nukurortintojui Sigučiui - ačiū!!!

    Neverkit pas kapą Anykščių garsių:
    Jie krito kovoj dėl kurorto,
    Kiekviena kova reikalinga aukų —
    Atsdūrėm visi karvės torte.

    Nelaistykit kapo gailiąja rauda,
    Nebtęskit jums primesto žygio!
    Kitaip nebpakils Anykščiai niekada
    Kaip galvą paguldęs karžygis.

    Minėkit ne Baltijos kelią, o ne!
    Vien krizę po krizės – be galo:
    Be verslo ir darbo Anykščiai pražus,
    Liks vien tik apmiręs kaimelis.

   • KAM LAUKTI SEKMADIENIO? :)

    Konservatoriai jau švenčia išankstinę pergalę ! 🙂 🙂 (PASLĖPTA PO REKLAMA)

  • RINKIMAI ANYKŠČIUOSE 2019 :)

   ALE KAIP VISI DRASKOSI ?! EI KONSERVAI, TIK JAU JŪS DĖL VIENO OBUOLIO NESUKELKITE PILIETINIO KARO ANYKŠČIUOSE! 🙂

   • Dainelė rinkėjams: "Pasvarstyk, antela"

    Pasvarstyk, rinkėjau,
    Sigutį rinkdamas,
    Pamislyk, konservus
    Valdžion atvesdamas.

    Ar jiems labai rūpi
    Tavo pensijėlė?
    Kada nustos tautai,
    Žiauriai kainas kėlę?

    Vai, kodėl Siguti,
    Svetur ieškom darbo?
    Vos tik jūs į valdžią –
    Krizės tuoj ir vargas.

    Savo daržą arti
    Gal būt tu ir moki.
    Bet valdžioje pagal
    Tatos dūdą šoki.

    • Niekada taip žiauriai kainos nekilo, kaip paskutiniu metu. Nueini į parduotuvę-kas diena vis naujiena(naujos kainos)

  • TOKIA MUZIKA SKAMBĖS RAJONE, IŠSIRINKUS SIGUTĮ IR Į VALDŽIĄ ĮSILEIDUS KONSERVATORIUS. https://www.youtube.com/watch?v=DLkkcn6SiPY

 2. Tiesos rasinyje yra.

 3. premjero patarėja

  a kodėl praeitą kadenciją Tubis, būdamas meru, nesurado mariškai tos įmonės, ir “vagių” iš komunalinio kodėl neišgaudė? Nerado laiko per 4 metus?

 4. Trinidada

  Marijona, ar sėdėsi teismo salėje palaikydama K. Tubį?

 5. Tik uz Kęstutį Tubį

  Čia ne tik Marijona , bet dauguma zmonių supranta , kad visiems “švogeriams” yra palankesnis , minkštasis Sigutis O. Sunku net suskaičiauoti kiek šitas zmogelis metų sėdi savivaldybėje ir naudos nulis. Kaip ,beje ir iš socdemų. Taip ,kad ką norit kalbėkit , bet mums geriausiai ir naudingiausia balsuoti uz Kęstutį Tubį.

  • Tik prieš ŠVOGERIŲ MERĄ

   Tubis per kadenciją įdarbino Liogė, Savicką, du policininkus savivaldybėje, gaisrinės vadovą, du policininkus ūkvedžiais seniūnijose… Bandymas įdarbinti komiteto narį baigėsi STT kratomis ir neigiamybės panaikinimu.
   Visus pensininkus išmetė iš darbo , tik vienos pradinių klasių mokytojos nepastebėjo. Kodėl? Todėl ,kad ji iš komiteto.

  • ATPŪTA PRIEŠ SEKMADIENĮ

   AR TIK NE KĘSTUČIO TUBIO KOMITETAS TAIP GRAŽIAI LIETUVIŠKAI LINKSMINASI?

 6. Marijona, Marijona,

  taigi paskutinius 4 metus meru buvo Tubis, o ne Obelevičius. Tai jis daugiabučiais visai nesirūpino, o ne Obelevičius. Nu, visiškai nesuprantu tokio mąstymo… Geriau savo straipsniais neklaidinkite žmonių.

 7. Nė mentam ir dar vagimis kaltinamais

  • Kvazimodas

   ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   O jus ponas Jonas kur nors balotiruojates, kad vis simtais komentaru ta pati per tapati savo asmenini auto portreta piesiate? 🙂

 8. Nesuprantu ar galima policijos darbuotojus ,buvusius,esamus ir būsimus įžeidinêti îvairiais epitetais Turêkit nors kiek padorumo.Net labai teisi Fergizinê,tiek Obelevičius metų meras ttiek ir tūpčioja.Tik teismas nusprës ar Tubis kaltas ir gerbkit teisėsaugą,Jei norit stabilumo ir judėjimo į priekį ttik už TUBĮ.

 9. jei norit stabilumo,tai už putina

 10. durniu ir baznycioj musa

  Kam mums administruojancios imones, jei galima namo bendrija susikurti, viskas desimteriopai pigiau gausis.

 11. Prie tubio komunaliniam visiskas bardakas, net vodovo nera tai kas ten ka gali dirbt. Pagal visas tendencijas , jei isrenka tubi tai komunalinio direktorius savisckas, o tada idomu. Tubis nieko negali surast jis tik gali isvaikyt visus. Kiek savivaldybej vadovu truksta? Architekturos, statybu, turizmo, tas pats komunalinis dirba be vadovu, koks gali buti rajono vystymasis? vandenys paskutine minute gavo vadova.

 12. Ald.......mr..

  Reikia dirbti atsakingai ir meras bus geras,vadovas turi būti veiklus,o ne šokantis rūtų darželyje nors ir toks kaip kam išganymas patekti į tą nuostabų grožį.

 13. Jei Tubis ir Obelevičius blogi, reikejo už kitus kandidatus balsuot. Patys išrenkam ir burbam kad blogi. Durniu slenis…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.