Mano, kad “išdūrė”

Tarybos narys Alfrydas Savickas jau pastebėjo, jog anykštėnų rinktas ir pagal sąrašą į parlamentą prasprūdęs Sergejus Jovaiša Anykščiuose beveik nebesilanko. Panašiai Gudrusis lapinas elgėsi prieš kelerius metus Prienų rajone – tada vos po metų atšaukė net padėjėją.
Darbiečiui A. Savickui atrodo, jog konservatorius eilinį sykį pasinaudojo anykštėnų rinkėjų naivumu, gavo tai, ko norėjo ir “pabruko uodegą”. Net krašto kultūrininkų atlyginimų klausimas S. Jovaišos, neva, nebedomina.
“Aš jo vėl nebematau Anykščiuose. Kažkur dingo. Per rinkimus buvo, visur dalyvavo. Dabar aiškėja, jog kultūros darbuotojų atlyginimai nuplaukė. Rinkiminis “šou” ir tiek. Visur kišosi, norėjo pasirodyti… Jei jau pradėjo, reikėjo darbą baigti. Tačiau reikia pastebėti, jog konservatorių rinkėjai labai atkaklūs, laikosi savo ir juos sunku įveikti. Pasakė, kad reikia balsuoti ir viskas. Neturi savo nuomonės kiekvienas. Jei S. Jovaiša anykštėnus atstovaus taip pat, kaip prieniškius, jokios naudos iš jo”, – kalbėjo A. Savickas.
Dėl kultūros darbuotojų atlyginimų S. Jovaiša rajono valdžią šokdino nuo ankstyvo pavasario. Negana to, grasino savivaldybę užversti ir teismo ieškiniais. Tačiau iki pat šiol nieko taip ir neįvyko.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.