M. Sargūnas – didiesiems kultūrininkams: „Anykščiuose gyvena ne tik pensininkai“

Taip tarybos narys reagavo į Sigučio Obelevičiaus mintis, išsakytas vakarykščiame policijos veiklos rezultatų aptarime. Vicemeras prasitarė, jog daugiau problemų keliantys renginiai tokie, kaip „Superfiesta“, mieste nėra labai pageidaujami.
„Anykščiai orientuojasi į aukštesnę kokybę. O tokiems renginiams, tarkime, kaip "Superfiesta", pakeliame kainą“, – vakar susirinkime rėžė  S.Obelevičius.
Tokia vicemero pozicija labai nepatiko Mindaugui Sargūnui. Tarybos narys savo socialinio tinko paskyroje pasidalino pastebėjimais apie anykštėnų jaunimo mėgstamas „Superfiestas“.
„Spaudoje pamatęs vieno iš rajono vadovų išsakytą nuomonę, kokių renginių reikia ar nereikia Anykščiams, nutariau išsakyti ir savo nuomonę. Jei komercinis renginys organizuojamas ir vyksta daugiau nei vienerius metus, vadinasi, jis organizatoriams yra nešantis pelną. Jiems apsimoka, nes žmonės ateina ir nuperka bilietus. Jeigu žmonės eina į renginį ir perka ne pigius bilietus, vadinasi jiems šis renginys yra reikalingas. Kokia teisę turi kelių žmonių grupė, be vietinės visuomenės apklausos, suėjusi spręsti, ko žmonėms reikia ir ko ne? Jeigu visuomenei renginys pasirodys nereikalingas, jie nepirks bilietų ir renginys nevyks. Aš pats asmeniškai į "Superfiestas" tikrai nesiveržiu, bet tikrai nemanau, jog reikėtų atsisakyti jų organizavimo Anykščiuose. Šio renginio lankytojų gausa įrodo, kad ne visiems anykštėnams yra aktualūs tik kultūriniai renginiai, leiskim jaunimui paprasčiau pasilinksminti, be papildomu paslėptų minčių ir gilaus mąstymo. Noriu priminti, ką, turbūt, jau primiršo mūsų didieji kultūrininkai: Anykščiuose gyvena ne tik pensininkai, čia dar yra ir jaunų žmonių, kuriems reikia lengvesnio turinio renginių“, – rašo M. Sargūnas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.