Lygina sus garsiąja „Mailiaus“ byla

Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Dainius Þiogelis įdėmiai seka žiniasklaidoje pasirodančią informaciją apie jo tiesioginiam vadovui Jonui Miliui mestus įtarimus dėl „Judex“ koldūnų ir užsakomosios medžioklės Panevėžio rajone.
Per vos savaitę ant plauko pakabintas net dviejų šios Vyriausybės ministrų likimas. Prezidentė Dalia Grybauskaitė prisiimti atsakomybę dėl „šaukštų“ skandalo ir dėl iškilmingos vakarienės – medžioklės paragino Juozą Oleką ir Virginiją Baltraitienę, kuri Panevėžio rajone linksminosi būtent su Jonu Miliumi bei kompanija. Tačiau pastaroji tik atsikirtinėja ir nė nemano paisyti reikalavimo atleisti iš pareigų Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus, kurį STT kaltina nusikalstama pagalba koldūnų gamintojui.
„Apie Jono Miliaus nemalonumus žinau tik iš žiniasklaidos. Visuomenės spaudimas ir dėmesys jam labai didelis. Jei jaustų kaltę, turėtų atsistatydinti. Geriausias pavyzdys – su ankstesniu tarnybos vadovu Kazimieru Lukauskų, kuris neteisėtai buvo apkaltintas „Mailiaus“ byloje. Þmogus buvo priverstas aiškintis net kelerius metus, o teisėsauga taip ir neįrodė jokios jo kaltės. Neatlaikęs įtampos K. Lukauskas pats paliko aukštą postą. O J. Milius labai reiklus ir kompetentingas vadovas, tarptautinis ekspertas. Dirba su ilgalaikiais įvairiais projektais net penkiolikoje pasaulio valstybių. Jis išlaikė tarnybą, kurioje apie 1700 darbuotojų, labai aukštame lygmenyje”, – kalbėjo šiuo metu atostogaujantis ir savo ūkį sėjai beruošiantis D. Þiogelis.
Viršininką šią savaitę be šalį krečiančių skandalų dar nustebino tai, jog praėjusį pirmadienį nebuvo pristatytas nė vienas mėginys su galimu Afrikinio kiaulių maro užkratu. To šiais metais dar nebuvo.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.