Lukas Pakeltis mano, kad amfibija yra „bomba“

Po amfibijos bandymo rajono tarybos narys liberalas Lukas Pakeltis parašė komentarą, kuriame ragina šios temos nepalikti.

„Gerb. redaktoriau, siūlau šitos temos taip paprastai nepalikti, nes rajono biudžetui kur kas didesnis nuostolis nei neįvykęs vienas komiteto posėdis, kurį taip stipriai su jūsų pagalba bandė sureikšminti exmeras. Čia ne šiaip sau koks eilinis nutikimas, o panašu į itin aplaidžiai įsigytą turtą. Kodėl įrenginys, kuris kainavo 75 000 Eur (pasigooglinus galima įtarti, kad buvo galimai nemažai ir permokėta) net nepanašus į tokį, kuris gali tinkamai veikti. Pabandykit paieškoti, kieno čia atsakomybė – galbūt pavyks atsiremti į tą patį asmenį, kuris dabar bando ant teisuolio bačkos stovėdamas visus moralizuoti.
P.S. Pasidomėsiu ir aš, galėsime faktus sugretinti“, – parašė komentatorius, pasirašęs „L.Pakeltis“.
Paskambinus ir pasiteiravus, ar tai L. Pakelčio komentaras, politikas teigė, kad rašė tikrai jis.  „Manau, kad čia yra „bomba“, nupirktas daiktas, kuris panašu, kad gali pjauti tik virš vandens esančią augmenijos dalį, o negali valyti dugno. Baisu“, – piktinosi L. Pakeltis. Politikas įsitikinęs, kad šio „plaukiančio aparato“ įsigijimo istoriją reikia nagrinėti.
Priminsime, kad amfibija pirkta vykdant bendrą Lietuvos- Latvijos projektą. Buvo planuojama, kad amfibija kainuos apie 63 540 Eur. (kainavo apie 74 000 Eur). Didžioji dalis lėšų šiam pirkiniui skirta iš Europos Sąjungos fondo lėšų. Į UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ ji atkeliavo 2018 metų spalio 18 dieną, tačiau amfibijos tiesioginiais savininkais komunalininkai tapo šių metų balandžio 30 dieną.
Linas BITVINSKAS

 

35 komentarai

 1. Labai įdomu, lauksim įvertinimo nors ir taip aišku, kad permokėta (įsisavinta🤗) didžiulė suma.

 2. Ponas Pakeltis tik moka kritikuoti pona Tubi kaip tik randa kokia proga pats neatlieka savo pareigu taryboje Pone Pakelti kodel verzetes i mero posta juk dirbti nenorite norite tik kritikuoti Pono Tubio darbai per praejusius metus rajonas atgijo tai matesi akivaizdziai dabar rajono taryba merdi

  • Priminkite

   TV ekranas, amfibija, kelionės į Kiniją, žvyrkelis ant Vorutos. Kur dar kokie atgimimo ženklai?

  • Dar Savicko įdarbinimas – rajono atgimimas

   • Istorijos nesuklastosi

    Miesto teisių suteikimas prieš šitą Tubio žingsnį nublanksta ir jau seniai pasimetė istorijos dulkėse. Siūlau miesto šventę nebešvesti per Šv. Oną, idant šitas toliaregiškas sprendimas nenublankų tarp visokių neesminių miestui datų

 3. LUKUI ATVIRAI

  Lukai, kadaise tu su savo liberalų jaunimu ėmėte ir sutvarkėte aplinką prie Tremtinių kryžiaus. Piktžoles išrovėte, nušienavote apleistą žolę. Parodėte, kad darbais o ne pliurpalais Anykščius gražinti galite. O kodėl jums nesiėmus iniciatyvos ir visiems sušokus nenupjauti tos upės žolės tarp tilto ir Šventosios užtvankos? Juk jauna liberalų energija gal dar tebėra neišgaravusi?

 4. Pritariu, Veneta su maudymuku ir dalgiu ogo kaip atrodytų, pirmyn liberalai.

  • Taigi aha !

   O tu su stačiu ant kranto stovėtum ir į upę žiūrėtum, a ne?

  • aferistai 3

   as ir pritariu nes ji kiek zinau vis su vienu darbu nelabai uzimta galetu ir visuomenes labui padirbeti bet to kiek zinau tai buvo tuo metu valdzioj kai projektas buvo svarstomas.

 5. Traukinio pirkimo istorija dar siūlyčiau pasidomėti, kiek buvo permokėta už visiškai naudojimui netinkamą pirkinį ir kiek lėšų (galimai ir neapskaitytų) buvo sukišta į jo remontą.

  • Seniai patikrinta

   Tik 300 EUR permokėta. Todėl neverta gilintis. Ponas Konstantinas dėl tiek tikrai nepralobo.

   • Nesąmonė. Buvo nupirktas visiškas laužas, absoliučiai netinkamas eksploatacijai, todėl reikėjo pakeisti visas detales, išskyrus “kiautą”. Be to, variklį pirko iš Ramūno, kažin, ar tai teisėta?

    • dar vienas zinovas , gal eik i stt darbuotis , viska zinai…………..na ir komentaras

     • zmogus kalba zmogus zino kiekvienas pletkas turi pagrindo—ardom amfibija ir siuncem ekspertizei ir ieskom adm pavaduotojo dnr:DDDDD

 6. Pasigooglinus matosi kad reikia nusipirkti priedą (numeris 95-3091T) kuris leidžia pjauti žolę iki 1,5m gylyje, ir minimaliai turi apsaugą nuo akmenų.

  Paskaitykite katalogą:
  http://www.megator.com/download/TRUXOR%20Catalog%205000-45.pdf

  • Šis komentaras (brūkšnelis) pasiūlymas turėtų užčiaupti visus. Realus pasiūlymas, o ne „kas ką padarė“ pliurpimas. Labai malonu, kad jūs esate Anykštėnas. Katalogą reiktų pavartyti komunalininkams ir susikomplektuoti mūsų upei tinkamiausius priedus. Jų matosi yra daug… Pirkinys geras. O kas ką įsisavino… 🙂 Kur tyrimas ir įrodymai? Kam pilstot jei spėliojat. Ar įsitikinę? Ar matėt? Ar pagavot? Ar pirkimo sąlygas skaitėt?

   • aferistai 3

    kokios salygos kai su traktpriumi reikejo amfibija traukti is upes butu paskendusi ka cia kliedi

    • Ačiū Juliau.

     To: aferistai 3
     Ką tik peržvelgiau sąlygas. gi nebuvo parašyta nieko apie išlypimą iš upės 🙂 jei būtų tai aprašyta pvz amfibija išvažiuoadama iš vandens turi įveikti 45% statumo ir 1.5 metro ilgumo įkalnę, sudarytą iš minkšto dirvožemio 🙂

     Aš tikrai nesu buvusios valdžios šalininkas, gal net labiau opozicionierius (dabartinė valdžia yra mano favoritas), bet gerbiamieji Anykštėnai, nebešnekėkime nesąmonių nepasirėmę faktais. 🙂

 7. Visi zino,kad uz viska permoketa.Ir kas is to? Kuri gi nubaude?kuris gi grazino i kisene isidejes…

 8. gal amfibija lukasenkos gamybos , kad spalvos kaip belaruso ? o ziogas dabar varo i baltarusija bartis , kad blogai veikia…

  • A jo jo jo

   Lidoj stovi fabrika kur dazus gamina. Jie ku bemaisytu, ti vis melyni gaunasi. Ti pas juos viskas melyna – i tvoras i grycias i veliavas katai

 9. Juliaus ir Pritariu komentarai logiškiausi. O amfibijos, kaip ir viso projekto įgyvendinimui, pritarė visa tuometinė taryba, kartu su visais anuomet buvusiais liberalais… Reikalingas išmanymas, kaip aparatą valdyti, ir, matyt, papildomi priedai, – projekte numatyta suma nepadengė visų reikalingų priedų kainos, buvo pritarta, kad jei bus reikalingi papildomi priedai, teks prisidėti daugiau biudžeto lėšomis… taip pat kalbama buvo apie ežerų, tvenkinių, ne tik upės šienavimą. O tuščios kalbos apie „pinigų įsįsavinimą“ taip ir lieka tik tuščiomis kalbomis…

 10. Akivaizdu kad pirkimui pritarė taryba, taip pat ir p. Pakeltis. O dabar pats ant bačkos užilipęs ieško kaltų. Belieka tik apgailestauti kad tokie psiaudo-politikai metai iš metų savo ambicijų vedini sėdi taryboje, tačiau nuveiktų darbų nesimato. Kartais išlenda kaip pilypai iš kanapių kažką pakritikuoti, tik gaila ir tai dažniausiai pro šalį.

  • durniui pasivadinusiam aninimu

   Gal žinote, bent vieną faktą, kad pirkimo sąlygas derina ar pritaria taryba? Ar tada tarybos nariai yra pateikę VTEK deklaracijas dalyvauti VP?
   Klausimai užduoti, tam kad visiems būtų aišku, kad esate durnius kuris bando apsimesti protingu. Nebuvo Lietuvoje tokių reikalų ir nenusimato, kaD TARYBA UŽSIIMTŲ PIRKIMU.

 11. Lukas eilini karta iskraipe faktus. Suma pirkimo be PVM . O pirkimas su PVM . antra komunalinio skyriau vadova reik vyti ne tik is pareigu, bet ir is rajono. Nenori dirbti bande ne tik zole ispjauti , bet ir akmenis isvalyti nuo dugno. Lukai pradek darbuotis, nes tik s mali

 12. po 2000 eur per metus….manau pjaunanciu eile stoves 🙂 praktiskai 35 metams pinigeliu butu uzteke 🙂

  • Upėje žolių labai daug . Nemanau , kad atsirastų koks nors durnelis už 2000eurų šitiek vargti ir markyti savo kiaušus . Nebent pats iš tokių „savanorių“ būtum. Atsimink , kad žoles ne tik nupjauti , bet ir į krantą reiktų išnešti .

 13. be problemu 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.