Lukas Pakeltis įves Anykštėno kortelę

Anykščių rajono savivaldybės rinkimų komisijos informaciniame leidinyje  skelbiamos kandidatų į merus programos.  Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas į merus Lukas Pakeltis žada, laimėjęs rinkimus, įvesti naują kaip ir dokumentą, kuris leis pasijausti labiau anykštėnais.

“Įdiegsiu Anykštėno kortelę”, – skelbiama jo rinkiminėje programoje. Kas ta kortelė nėra aišku, tačiau, kad ją turėti bus naudinga, tai faktas. Tiems,kurie turės tokią kortelę “Anykščių r. žmonės gaus paslaugas pigiau arba nemokamai”, – rašoma L. Pakelčio rinkiminėje programoje.

 NYKŠČIAI

36 Komentarai

 1. Prašau paskelbkit viaą būsimą lengvatų sąrašą. Kortelė dėl kortelės, jei aš gausiu kažkokias mistines privilegijas – kam ji reikalinga.

  • Buvau Birštono Vytautas Mineral SPA baseino ir pirčių erdvėse darbo dieną. Kadangi gyvenau kitoje sanatorijoje, tai teko mokėti pilną kainą. 29 eur tikrai daug palyginus su mūsų Bangeniu. Pirtyje išsikalbėjau su vietiniu gyventoju. Pasakiau, kad pas juos labai brangu. Pasirodo, jis su Birštono kortele vietoje 29 eur moka tik 10 eur. Ir gali už 10 eur būti nuo 12 iki 22 val. Mūsų Bangenyje tik pirmadienį už 3 val. mokame 7 eur. , kitom darbo dienomis po 8 eur. Aš į Bangenį pirmadieniais nebeinu, nes labai daug daug žmonių. Tikrai geriau primokėti 1 eur.

   • Gerb, Baliui

    Tas pats ir Atostogų parke prie Palangos, Ten vyresniam, kaip 65 metai darbo dienomis 8 EUR, už 2 val, O Palangos kortelės turėtojams 30 proc, nuolaida. Gaunasi pigiau nei Anykščiuose,

 2. …pigiau arba nemokamai?…ir kas gi apmokes?savivaldybe?is biudzeto?-tai vadinasi mes patys…Neber blynu, makaronus kabina ant ausu😂.

 3. Kur ją bus galima susikišti ar sukišti ?

 4. Bus kaip kituose miestuose. Pagaliau. Pirmas naudingas gyventojams sprendimas.

 5. Tiesiog géris

 6. ta su blynais reklama saunesne

  • Bara Nauskas

   Nesulauksi, sūnau Lukai,
   Mūsų širdys tvirtos!
   Seniai buvo išmėgintos,
   Seniai keptos, virtos.

   Susimovė tavo chebra
   Dar laikais Masiulio !
   Nuo tų laikų liberalai
   Kreivi šleivi guli.

   Intrigėlėms Venetutės
   Kartu su Rasalu
   Liūdna buvo pabaigutė
   Mat atėjo galas.

   Tol jie Tubiui kenkė, kniso
   Kol ant kalno pliko
   Apykreiviai liberalų
   Šešėliai teliko.

 7. mes seniai tik pasvajokime apie geresni gyvenimą Anykščiuose. Praeis rinkimai ir mes nebereikalingi, nebus kam ir per šventes pastovėti prie paminklo. Nors pasisveikink ir tai bus gerai.

 8. uz sita tai nebalsuosiu

 9. na ir ufonautas tas pakel...

  puikiai jauciuosi ir taip anykstenu . nebezino ko prisigalvot , kad tik prie didesnio lovio prilyst …

 10. Prieš rinkiminis kabliukas

  Žmonems o iš tikruju ,tai muilo burbulas.Kas iš tos korteles? Pigiau ? Už dyka ? Bet iš kur tos lešos ?? Ogi iš mūsu pačiu ,tik iš kitos kišenes ! Akiu nedumk pakelti.

  • Turiu Druskininkų kortelę. Tik jos dėka galiu sau leisti lankytis baseine su nuolaida.

  • Pvz i “velnio akmeni” jei esi anykstenas gauni nuolaida. Ta turi irodyt nesdamasis gyvenamosios vietos deklaravimo israsa. Ives kortele nebereiks israsu. Ir kitur muziejuose, turistiniuose objektuose, gal but net kavinese galios. Kas cia blogo? Tamsuoliai tik kritikuot ir temoka.

 11. Neskubekim tyciotis. Kiti miestai turi tokias korteles ir dziaugiasi – gyventojai gali pigiau lankytis koncertuose, spektakliuose, atrakcionuose… Ar tai blogai?

 12. Ble...ble...ble...

  Gal ir maistas su ta kortele bus pigesnis ? Nes jeigu ir toliau valdys Anykščius tokie klaunai , tai greitai bus aktualu. Nes darbo vietos nekuriamos , o valgyti tai norisi.

 13. Jo, geri čia mūsų visi kandidatai. Vienas griauna, kiti stato, dar vienas korteles dalins ir tt. Įdomu kada nors vienas pradės galvot kaip pritraukti investicijas, sukurti darbo vietas? Matau, kad visiškai nėra už ką balsuoti:(

 14. Tai jau 5 metu senumo siūlymas , kurio niekam nereikia. O uz kokius pinigus ir kas administruos sistemą? Msraxmai. Nk rimto sugalvot negali

 15. Būtų gerai kad Pakeltis apsilankytų senjorų nevyriausybinėse organizacijose ir patartų kaip senjorai darytų verslą,o gal ir paremtų ir padėtų planą paruošti.Apmaudu kai
  dar vienas kandidtass į merus nežino kad senjorai sportuoja ir beje sporto projektus remia valstybė ir savivaldybė,mažokai žino kad socialines paslaugos Anykščiuose išplėstos ir teikiamos puikiai.Iš debatų sprendžiant geriausi merai šiandien Anykščiams Tubis arba Obelevičius.

 16. Ligoniai visi,aukščiausio lygio,gydykytes,gėda kaip nusikalba

 17. Tubis nesugebėjo atsakyti, kaip dirbs būdamas kaltinamųjų ir negalėdamas patekti į savivaldybės pastatą. Per vicemerą! Juokinga.

 18. O aš pasiūlyčiau nykščiu redakcijai nebeleisti anonimišku komentaru (tik registruotiems vartotojams) mažiau brudo prirašytu anykštėnų kurie patys nieko neveikia, o tik sugeba pavydėti ir smerkti viską…
  Jums ir maistą nemokamai padarytu… Ir dar to maža būtų..

  • Ką nepatinka kai drebe tiesą tiesiai į akis ? Suprantama , kad būtų geriau , jeigu komentarų aplamai nebūtų. Būtų tik vienos pusės “tiesa” . Beje , prie gerų ir sąziningų zmonių brudas nelimpa , jeigu ką…

 19. ives korteles muilui ,muilo burbulam pusti duonai ranksluočiams paklodėms ir t.t nes artėja krizė

 20. Ar nepagailesite 3 korteliu? Kurlianckiui, Masiuliui ir Mockui? Tie prie pinigo, vieni turi savu kiti skolintu, tai jei pasinaudotu jom, Anyksciams tik pliusas.

  • Tubis sulaikytas STT pareigūnų

   Visus Tubio draugus išvardinai. STT Tubį kaltina apysunkiu nusikaltimu. T.y. galima bausmė nuo trijų iki šešių metų.

 21. Ir aš pritariu nebeleisti anonimiškų komentarų. Tada ir komentatorius A pradėdų be keiksmažodžių rašyti☺

 22. Deja keiksmažodžių neradau…

 23. Kokia čia išimtis ,visur gyventojai turi tokiais korteles . Čia ne pakelčio ideja ,o visur taip yra ,tik skirtumas tas ,kad korteliu turetojai apsunkina miesto biudżeta ,tai kils kainos kitur .Juk pakeltis neiškas iš po žemiu pnigu .

  • Taip, šią idėją taryboje jau siūlė liberalai seniai, bet Tubis ir Gališanka negali pritarti idėjoms, kurias pateikia kiti. Jiems svarbu LED ekranas ir pilis.

 24. taip sitam veikejui naglumo netruksta

 25. Vel mistines idejos. O kas apmokes tu korteliu atspausdinima ? Kur jos bus dalinamos? Kokius dokumentus teks pateikti, kad ja gauti? Ir kas sutiks tureti nuostoliu, kad su tokia kortele aptarnauti zmones?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.